„Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia do Urzędu Gminy w Studzienicach”
Gmina Studzienice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00072921
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00072921/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-29 10:56
- Lokalizacja
- Studzienice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88146094-2714-4cca-b748-afd9be99b337
- Identyfikator
- 8421663765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00072921 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia do Urzędu Gminy w Studzienicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Studzienice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Studzienice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaszubska
1.5.2.) Miejscowość: Studzienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-143
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@studzienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.studzienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88146094-2714-4cca-b748-afd9be99b3371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia do Urzędu Gminy w Studzienicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88146094-2714-4cca-b748-afd9be99b337
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00072921
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571864/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 „Dostawa mebli biurowych oraz wyposażenia do Urzędu Gminy w Studzienicach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach projektu „Optymalizacja przestrzeni pracy Urzędu Gminy Studzienice” w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027” na którego realizację środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605904
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.2024.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 489430,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych mebli, wyposażenia wraz z montażem do nowych biur w Urzędzie Gminy Studzienice.
2. Gmina Studzienice informuje, że złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu „Optymalizacja przestrzeni pracy Urzędu Gminy Studzienice” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, na którego realizację środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
3. W ramach złożonego projektu zaplanowano zakup:
1) Mebli do kuchni na parterze (oznaczenie wg przedmiaru 027_KUCHNIA):
a. Zabudowa kuchenna ( 4 szafki górne i 4 szafki dolne z płyty – wymiary ogólne: całkowita wysokość: 2100 mm, szerokość: 2850 mm, głębokość: 600 mm),
b. Stół okrągły (wysokość 75 cm, średnica 70 cm),
c. Krzesła 2 szt. ( głębokość całkowita: 563 mm, głębokość powierzchni siedziska: 420 mm, długość oparcia: 400 mm).
2) Mebli do kuchni na piętrze z miejscem do spożywania posiłków (oznaczenie wg przedmiaru 0.05_POMIESZCZENIE SOCJALNE):
a. Zabudowa kuchenna ( 5 szafek dolnych i 5 szafek górnych z płyty, całkowita wysokość: 2300 mm, szerokość: 3250 mm, głębokość: 600 mm)
b. Krzesła 6 szt.
c. Stół podłużny 1 szt.
3) Mebli do zaplecza kuchennego na piętrze (oznaczenie wg przedmiaru 0.18_ZAPLECZE KUCHENNE przy Sali RADY GMINY):
a. Zabudowa kuchenna (4 szafki górne i 4 szafki dolne z płyty - całkowita wysokość: 2300 mm, szerokość: 2824 mm, głębokość: 600 mm) – załącznik 25A
4) Stołu i krzeseł do pomieszczenia do spotkań zespołowych: (oznaczenie wg przedmiaru 0.24_BIURO – Z-CA WÓJTA):
a. Stół owalny 1 szt. 200 x 90 (Wymiary: wysokość całkowita 750 mm, szerokość 1800 mm, głębokość 900 mm)
b. Krzesła tapicerowane 8szt. (wysokość: 91 cm, szerokość: 49 cm, głębokość: 65 cm, głębokość siedziska 45 cm)
5) Wyposażenia do pokoju wyciszeń/ pracy indywidualnej:
a. Kanapa 1 szt.
b. Ergonomiczny fotel biurowy 1 szt.
c. Biurko 1 szt.
d. Stół okrągły 1 szt.
e. Krzesła 3 szt.
4. Aktualnie wniosek o dofinansowanie w/w projektu jest na etapie oceny merytorycznej i oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu. Tym samym w przypadku uzyskania dofinansowanie na realizację w/w projektu wynagrodzenie Wykonawcy w zakresie dotyczącym dostarczenia w/w mebli będzie współfinansowane ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
5. W przypadku uzyskania dofinansowania na realizację w/w projektu, w tym zakup w/w mebli, Zamawiający poinformuje pisemnie Wykonawcę o tym fakcie wskazując jaka część jego wynagrodzenia jest współfinansowana ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
6. Realizacja zamówienia obejmuje również dostawę i montaż:
a) Mebli do pomieszczeń na parterze:
− BIURO - DROGI
− BIURO – BUDOWNICTWO
− BIURO – GOSPODARKA ODPADAMI
− OBSŁUGA MIESZKAŃCA
− KASA
− KOMUNIKACJA (1)
− KOMUNIKACJA (2)
− POMIESZCZENIE PORZĄDKOWE
− BIURO PODATKI
− BIURO GKRPA
− SALA ŚLUBÓW
− BIURO KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO
− BIURO URZĘDU STANU CYWILNEGO
− BIURO KSIĘGOWOŚĆ GOPS
− BIURO PRAC SOCJALNYCH
− BIURO KIEROWNIKA GOPS
− BIURO ŚWIADCZEŃ RODZINYYCH
b) Mebli do pomieszczeń na piętrze:
− SALA KONFERENCYJNA
− BIURO PRAC INTERWENCYJNYCH
− POMIESZCZENIE KONTROLI
− BIURO – SEKRETARZ
− BIURO – SEKRETARIAT
− BIURO – WÓJT
− BIURO KSIĘGOWOŚĆ I SKARBNIK
− BIURO INFORMATYK
− SALA RADY GMINY
− BIURO RADY GMINY
− BIURO Z-CA WÓJTA
− KOMUNIKACJA (1)
− KOMUNIKACJA (2)
7. Szczegółowy zakres prac (opis przedmiotu zamówienia) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (dokumentacja projektowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39141400-6 - Kuchnie do zabudowy
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
39121000-6 - Biurka i stoły
39113100-8 - Fotele
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1032885,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400838,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JT Mebel Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891962096
7.3.3) Ulica: ul. Gdańska 45
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400838,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |