Bud. sieci wod.–kan., bud.kana.desz. oraz bud.sieci elektroene. do podłą. projekt. bud.nr7 o przez. biur.–warsz.–mag., poł. na ter. dział(...) obręb 0026 Śród. Gdynia (...) w formule zapro i wyb.
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00261190
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00261190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-15 12:43
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c6c429e-ee4e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00261190 z dnia 2023-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bud. sieci wod.–kan., bud.kana.desz. oraz bud.sieci elektroene. do podłą. projekt. bud.nr7 o przez. biur.–warsz.–mag., poł. na ter. dział(...) obręb 0026 Śród. Gdynia (...) w formule zapro i wyb.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (58) 355 33 33
1.5.8.) Numer faksu: +48 (58) 355 33 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bud. sieci wod.–kan., bud.kana.desz. oraz bud.sieci elektroene. do podłą. projekt. bud.nr7 o przez. biur.–warsz.–mag., poł. na ter. dział(...) obręb 0026 Śród. Gdynia (...) w formule zapro i wyb.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c6c429e-ee4e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00156001/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Wykonanie robót bud. w syst. zaprojektuj i wybuduj, pt."Bud. sieci wod- kan., bud. kanalizacji deszcz. oraz bud. sieci elektronerget. do podłączenia proj. bud. nr 7 biur. – warszt. – mag"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00218473
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.14.2023.KC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 333333,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa sieci wodno – kanalizacyjnej, budowa kanalizacji deszczowej oraz budowa sieci elektroenergetycznej do podłączenia projektowanego budynku nr 7 o przeznaczeniu biurowo – warsztatowo – magazynowym, położonym na terenie działek nr 851, 853, 847, 849 obręb 0026 Śródmieście Gdynia przy ul. Chrzanowskiego w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Opis przedmiotu zamówienia.
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja, w formule „ zaprojektuj i wybuduj”, zadania pn. Wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj, określonych jako projekt: Budowa sieci wod. – kan., budowa kanalizacji deszczowej oraz budowa sieci energetycznej do podłączenia projektowanego budynku nr 7 o przeznaczeniu biurowo – warsztatowo – magazynowym, położonym na terenie działek nr 851, 853, 847, 849 obręb 0026 Śródmieście Gdynia przy ul. Chrzanowskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ- w Programie Funkcjonalno – Użytkowym.
3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
3.1. Projektowanie KOD CPV nazwa:
1) 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
2) 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi
3.2. Realizacja KOD CPV nazwa:
1) 45232410-9 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
2) 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
5. Niniejsze zamówienie stanowi część zamówienia ustalonego w zestawieniu kosztorysów inwestorskich dla inwestycji pod nazwą: Budowa budynku biurowo warsztatowo - magazynowego Etap I.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu do dnia 14.06.2023 r. do godziny 10.30 wpłynęły 2 oferty firm:
1. Nazwa firmy: WODKAN-GRZENKOWICZ Sp z o.o. , siedziba firmy: Ul. Chmieleńska 17, 83-300 Kartuzy, cena oferty brutto: 3 194 310,00 zł,
2. Nazwa firmy: ZUK Sp. z o.o. Glincz, siedziba firmy: ul. Akacjowa 24 83-330 Żukowo, cena oferty brutto: 3 185 700,00 zł,
natomiast Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, kwotę
w wysokości 410 000 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2023-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |