Poprawa infrastruktury komunikacyjnej dla potrzeb Szkoły Podstawowej Nr 2 z oddziałami przedszkolnymi w Rydułtowach
Miasto Rydułtowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00261777
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00261777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-15 14:34
- Lokalizacja
- Rydułtowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2aeb2190-e407-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6471017693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00261777 z dnia 2023-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury komunikacyjnej dla potrzeb Szkoły Podstawowej Nr 2 z oddziałami przedszkolnymi w Rydułtowach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rydułtowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Terroru 36
1.5.2.) Miejscowość: Rydułtowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-280
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324537411
1.5.8.) Numer faksu: 324537410
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rydultowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rydultowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/rydultowy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury komunikacyjnej dla potrzeb Szkoły Podstawowej Nr 2 z oddziałami przedszkolnymi w Rydułtowach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2aeb2190-e407-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027088/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Poprawa infrastruktury komunikacyjnej dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami przedszkolnymi w Rydułtowach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193065
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP.271.000012.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1546594,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie stosownych zezwoleń na realizację robót budowlanych, pełnienie nadzoru autorskiego oraz wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji robót budowlanych polegających na budowie drogi wewnętrznej jednokierunkowej na długości około 140 m, budowie równoległych miejsc postojowych wzdłuż jednokierunkowej drogi wewnętrznej w ilości 18 stanowisk, przebudowie zjazdów publicznych z ul. Raciborskiej, zmianie zagospodarowania wewnętrznego parkingu szkoły, remoncie nawierzchni układu komunikacyjnego dróg i parkingu oraz chodników, wycinki drzew kolidujących z inwestycją. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w procedurze zaprojektuj i wybuduj.
2. W zakresie zamówienia przewiduje się
1) wykonanie:
a) budowy drogi wewnętrznej jednokierunkowej na długości około 140 m,
b) budowy równoległych miejsc postojowych wzdłuż jednokierunkowej drogi wewnętrznej w liczbie 18 stanowisk,
c) przebudowy zjazdów publicznych z ul. Raciborskiej,
d) przebudowy dojścia do szkoły wraz z remontem schodów terenowych,
e) budowy pochylni nr 2 umożliwiającej dojście do obiektu szkoły od strony wschodniej,
f) zmianę zagospodarowania wewnętrznego parkingu szkoły,
g) budowy wiaty śmietnikowej,
h) budowy wiat rowerowych,
i) remontu nawierzchni układu komunikacyjnego dróg i parkingu oraz chodników,
j) przebudowy oświetlenia na terenie szkoły,
k) przebudowy układu odwodnienia kanalizacji deszczowej,
l) zabezpieczenia sieci kolidującej infrastruktury podziemnej,
m) wycinki drzew kolidujących z inwestycją.
2) wykonanie robót budowlanych oraz robót rozbiórkowych na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej w zakresie umożliwiającym użytkowanie wybudowanych oraz przebudowanych obiektów zgodnie z ich przeznaczeniem.
3. W zakres zamierzenia budowlanego wchodzą:
1) rozbiórki i demontaże,
2) wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją,
3) nasadzenia,
4) obsługa geodezyjna inwestycji (m. in. opracowanie map do celów projektowych, inwentaryzacja powykonawcza, obsługa w trakcie wykonywania robót),
5) obsługa geologiczna inwestycji,
6) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ostatecznych zezwoleń na realizację robót budowlanych,
7) przebudowa istniejących zjazdów,
8) przebudowa i/lub zabezpieczenie sieci mediów w kolizji z projektowanym przedsięwzięciem,
9) niwelacja terenu,
10) przebudowa istniejącej infrastruktury,
11) roboty odtworzeniowe istniejących nawierzchni,
12) przebudowa ogrodzeń kolidujących z inwestycją,
13) wykonanie docelowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1885966,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2850000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1885966,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BETONIARSKI KŁOSEK - PORWOŁ Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6423215998
7.3.3) Ulica: Leśna 6
7.3.4) Miejscowość: Jejkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-290
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1885966,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |