„Usługa ochrony (dozoru) osób i mienia „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. przy ul. Sportowej 8 i przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.”
SOLPARK KLESZCZÓW SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00073149
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00073149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 11:27
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e8649a7-ef11-4d09-9c2a-120ab1bd35f7
- Identyfikator
- 7692180239
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00073149 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa ochrony (dozoru) osób i mienia „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o.
przy ul. Sportowej 8 i przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SOLPARK KLESZCZÓW SP. Z O.O.
1.3.) Oddział zamawiającego: SOLPARK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100686253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: SPORTOWA 8
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@solpark.pl/
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.solpark.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e8649a7-ef11-4d09-9c2a-120ab1bd35f71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa ochrony (dozoru) osób i mienia „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o.przy ul. Sportowej 8 i przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e8649a7-ef11-4d09-9c2a-120ab1bd35f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00073149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00085763/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 USŁUGA OCHRONY MIENIA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671722
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRPZU-4-2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 635062,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia „Usługa ochrony (dozoru) osób i mienia „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. przy ul. Sportowej 8 i przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.
2. Podstawowa prognozowana liczba roboczogodzin: 18.456 oraz dodatkowy zakres (opcja): 800 wynikająca z bieżących potrzeb Zamawiającego.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje poniżej wskazane obiekty:
a. Część ogólna kompleksu – wejście główne, informacja, obsługa klienta, kasy, szatnia ogólna, windy, punkty gastronomiczne (barek suchy, pizzeria), na poziomie -1: kręgielnia, sala gier automatycznych, sala bilardowa, tereny zewnętrzne przyległe do kompleksu.
b. Część basenowa – basen sportowy o długości 25m, basen rekreacyjny z dwiema zjeżdżalniami wodnymi, dziką rzeką, brodzikiem, basenem dla dzieci i innymi atrakcjami, jacuzzi, zewnętrzny basen letni z plażą i brodzikiem dla dzieci, szatnie i zaplecza sanitarne, widownia na basenie, na piętrze pomieszczenia do rehabilitacji i odnowy biologicznej – sauny suche i mokre, kriokomora, grota solna, sala ćwiczeń, salon masażu, solarium, salon kosmetyczny, ciągi komunikacyjne.
c. Hala sportowa, przebieralnie z sanitariatami, sala konferencyjna, pokoje trenerów, sala klubowa, magazyny sprzętu; 2 sale fitness, siłownia, widownia, ciągi komunikacyjne.
d. Szkoła na 400 osób - sale lekcyjne, pokoje nauczycielskie, sale komputerowe, sanitariaty, ciągi komunikacyjne, hale na poziomie 0 i 1.
e. Centrum kultury – duża sala konferencyjno-widowiskowa na 268 osób (aula), mniejsza sala konferencyjna na 40 osób, zaplecza socjalno-techniczne, restauracja z zapleczem.
f. Internat – 24 pokoje dwuosobowe oraz 4 apartamenty.
g. Hotel przy ul. Sportowej 8 -12 pokoi dwuosobowych oraz 2 apartamenty.
h. Łącznik pomiędzy częścią sportową i dydaktyczną z pomieszczeniami biblioteki oraz pomieszczeniami dla zarządzających obiektem.
i. Plac do organizowania imprez i koncertów, trybuny na 217 miejsc.
j. Sztuczne boisko i trybuna boiska piłkarskiego na 320 miejsc, boisko do piłki plażowej wraz z trybunami.
k. „Hotel Solpark, ul. Sportowa 3 - recepcja, 32 pokoje hotelowe, dwie sale konferencyjne, ciągi komunikacyjne oraz tereny zewnętrzne przyległe do hotelu, boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, Winiarnia, Restauracja, sala pomarańczowa, grill na zewnątrz.
4. Nieruchomość o powierzchni 4 ha, w skład której wchodzą działki o nr: 1185/1, + 1186/3, 1188/1, 1189/1 w obrębie geodezyjnym Kleszczów oraz nieruchomość o powierzchni 0,7364 ha, w skład której wchodzą działki o nr 575/5, 575/7, 575/8, 575/11, 575/13, 1272 w obrębie geodezyjnym Kleszczów.
5. Pracownicy ochrony wskazani przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia opisanego szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ, zobowiązani są wykonywać swoje czynności w sposób określony w ww. załączniku i Umowie.
6. Zamawiający wymaga przed zawarciem umowy lub najpóźniej w dniu jej podpisania dostarczenia przez Wykonawcę polisy ubezpieczeniowej, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia w wysokości: 300 000,00 zł.
7. Wszystkie pojazdy Wykonawcy, wjeżdżające i poruszające się po terenie „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o., muszą być oznakowane poprzez wskazanie firmy wraz z numerem telefonu kontaktowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 698703,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 951895,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 698703,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Ochrony WEGA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7722406287
7.3.3) Ulica: ul. Reymonta 62
7.3.4) Miejscowość: Radomsko
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 698703,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-02-01 do 2026-02-01| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |