Wykonanie prac naprawczych budynku świetlicy DPS w Gdańsku, przy ul. Starogardzkiej.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00262311
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00262311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 09:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2dc7089b-eb21-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262311 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac naprawczych budynku świetlicy DPS w Gdańsku,
przy ul. Starogardzkiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac naprawczych budynku świetlicy DPS w Gdańsku,przy ul. Starogardzkiej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dc7089b-eb21-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/81/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.42 Wykonanie prac naprawczych budynku świetlicy DPS w Gdańsku, przy ul. Starogardzkiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00204750
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 59/BZP-U.510.54/2023/EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160731,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pn.: „Wykonanie prac naprawczych budynku świetlicy DPS w Gdańsku, przy ul. Starogardzkiej”.
Budynek świetlicy Domu Pomocy Społecznej znajduje się w Gdańsku przy ul. Starogardzkiej 20 (działka gminna nr 189 obręb 0094). Teren, na którym planowana jest inwestycja objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 1913 MPZP Maćkowy 4 w mieście Gdańsku (Uchwała RMG Nr XXXIII/911/09 dn. 26.02.2009).
Parametry techniczne obiektu objętego zamówieniem:
- powierzchnia zabudowy 327,30 m2
- powierzchnia użytkowa 261,83 m2
- kubatura 1 130,00 m3
W ramach zadania należy zapewnić bezpieczeństwo użytkowników świetlicy DPS poprzez poprawę stanu technicznego budynku na którą składają się: wzmocnienie gruntu, odciążenie fundamentu, naprawa pęknięć ścian i stropów na podstawie opracowanej przez wykonawcę robót, uzgodnionej dokumentacji.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) I przedmiot odbioru: wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z określeniem harmonogramu robót i prac oraz uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót, w tym (o ile zajdzie taka konieczność) pozwolenia na budowę albo zaświadczenia o przyjęciu zgłoszenia budowy i robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.
2) II przedmiot odbioru: kompleksowe wykonanie robót budowlanych w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową.
Do obowiązków wykonawcy należy pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 1 100 400,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 220 000,00 zł brutto, a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1100400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1100400,00 PLN
| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |