Rozbiórka nieużytkowanego zespołu garaży oraz przynależnych zabudowań gospodarczych na działce nr 504/193 przy ulicy Kościuszki w Piekarach Śląskich

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00262458
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00262458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-16 10:12
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c560fbac-eefc-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6530004150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

RW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
23 309 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262458 z dnia 2023-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka nieużytkowanego zespołu garaży oraz przynależnych zabudowań gospodarczych na działce nr 504/193 przy ulicy Kościuszki w Piekarach Śląskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271049051

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. Jerzego Ziętka 60

1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.piekary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.piekary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgm-piekary.logintrade.net//

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność w zakresie zarządu i administracji nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Piekary Śląskie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka nieużytkowanego zespołu garaży oraz przynależnych zabudowań gospodarczych na działce nr 504/193 przy ulicy Kościuszki w Piekarach Śląskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c560fbac-eefc-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00073258/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Rozbiórki wraz z pracami towarzyszącymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209589

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/NZ-263-99/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 27275,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rozbiórka nieużytkowanego zespołu garaży oraz przynależnych zabudowań gospodarczych na działce nr. 504/193 przy ulicy Kościuszki w Piekarach Śląskich.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 6 do SWZ tj. przedmiar robót i załącznik nr 4 do SWZ tj. Specyfikacja Technicznego Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawców, na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r., poz. 1510) osób wykonujących czynności wchodzące w tzw. koszty bezpośrednie. Wymóg ten dotyczy osób (pracowników fizycznych), które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonaniem robót opisanych w przedmiarze robót. Wymóg nie dotyczy m.in. osób kierujących robotami, dostawców materiałów, usług transportowych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób kontroli oraz sankcje związane z niespełnieniem ww. wymogu opisane są w projektowanych postanowieniach umownych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23309,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69041,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23309,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rw Projekt Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388538316

7.3.3) Ulica: ul. Kredytowa 8/2

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-562

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23309,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane