Przebud.dr pow.nr 3014W na odc. Krzeczanowo–Gradzanowo Kościelne na odc.od km11+388,00do km12+060,00 w ram.inwestycji:Przebudowa dr. pow.nr3014W Raciąż–Radzanów – Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00

POWIAT ŻUROMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00262661
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00262661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-16 10:56
Lokalizacja
Żuromin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f6c0bff5-ff7f-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5110290993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262661 z dnia 2023-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebud.dr pow.nr 3014W na odc. Krzeczanowo–Gradzanowo Kościelne na odc.od km11+388,00do km12+060,00 w ram.inwestycji:Przebudowa dr. pow.nr3014W Raciąż–Radzanów – Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŻUROMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377758

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Żuromin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 236574700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zuromin-powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuromin-powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-zurominski1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebud.dr pow.nr 3014W na odc. Krzeczanowo–Gradzanowo Kościelne na odc.od km11+388,00do km12+060,00 w ram.inwestycji:Przebudowa dr. pow.nr3014W Raciąż–Radzanów – Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6c0bff5-ff7f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039354/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebud. dr. pow. nr 3014W na odc.Krzeczanowo–Gradzanowo Kościelne na odc.od km 11+388,00 do km 12+060,00 w ram. inw.: Przebudowa dr. pow.nr 3014W Raciąż–Radzanów–Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00240362

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OiN.272.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 964366,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pn: Przebudowa drogi powiatowej nr 3014W na odcinku Krzeczanowo – Gradzanowo Kościelne na odcinku od km 11+388,00 do km 12+060,00 w ramach inwestycji: Przebudowa drogi powiatowej nr 3014W Raciąż – Radzanów – Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00

Inwestycja swoim zakresem obejmuje m.in. przebudowę drogi wzmocnienie istniejącej jezdni poprzez wykonanie warstwy wyrównawczej, warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, poszerzenie istniejącej nawierzchni bitumicznej do szerokości 6,0 m, wykonanie zjazdów indywidualnych, wycinka drzew, usuniecie karp, wykonanie przepustów pod zjazdami oraz wykonanie poboczy z kruszywa łamanego..
Inwestycja realizowana jest na odcinku od km 11+388,00 do km 12+060,00.
Szczegółowy zakres robót określają dokumentacja projektowa oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne wykonania i odbioru robót w zakresie wskazanym w kosztorysie ofertowym oraz przedmiarze robót stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
Inwestycja polega między innymi na wykonaniu robót : drogowych
− roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
− roboty ziemne
− podbudowy
− nawierzchnie
− roboty wykończeniowe

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całego zamówienia kwotę w wysokości brutto: 1.186.171,03 zł

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022r., poz. 1710 z późn.zm), ponieważ do czasu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2023-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane