Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej.
GMINA WARTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00262728
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00262728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 11:07
- Lokalizacja
- Warta, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-427728cf-e344-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8272139526
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262728 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1
1.5.2.) Miejscowość: Warta
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-427728cf-e344-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018526/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191055
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.8.2023.Zp
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Opis przedmiotu zamówienia.
3.1 Przedmiot zamówienia: Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej.
3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
3.2.1 Branża drogowa:
3.2.1.1 Roboty pomiarowe i przygotowawcze;
3.2.1.2 Roboty rozbiórkowe
3.2.1.3 Roboty ziemne;
3.2.1.4 Wykonanie jezdni;
3.2.1.5 Wykonanie chodników, zjazdów miejsc postojowych;
3.2.1.6 Roboty remontowe;
3.2.1.7 Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu;
3.2.1.8 Montaż opraw oświetlenia ulicznego;
3.2.1.9 Zieleń.
3.2.2 Branża – kanalizacja deszczowa:
3.2.2.1 Roboty ziemne i przygotowawcze;
3.2.2.2 Wykonanie kanałów rurowych i roboty instalacyjne.
3.2.3 Branża teletechniczna:
3.2.3.1 Przebudowa kanalizacji teletechnicznej;
3.2.3.2 Budowa kanału technologicznego.
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna –Projekt Techniczny, Specyfikacje Techniczne, Przedmiary stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
3.4 Wykonawca sporządzi dokumentację powykonawczą.
3.5 Wymagany okres gwarancji na roboty budowlane minimum 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4479875,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4479875,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4479875,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sieradzkie Kruszywa Mineralne Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BUD-TRANS Roboty Budowlano-Drogowe Maria Karbowiak, P.H.U. SOMAR BRUK Marcin Sosin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272304149
7.3.4) Miejscowość: Bronisławów
7.3.5) Kod pocztowy: 98-275
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4479875,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |