Kompleksowa termomodernizacja przyszkolnej hali widowiskowo-sportowej szkoły podstawowej w Kleszczewie, gmina Kleszczewo
Gmina Kleszczewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00262821
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00262821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 11:22
- Lokalizacja
- Kleszczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1e20334-051f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7773157115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262821 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja przyszkolnej hali widowiskowo-sportowej szkoły podstawowej w Kleszczewie, gmina Kleszczewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 4
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-005
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kleszczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kleszczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja przyszkolnej hali widowiskowo-sportowej szkoły podstawowej w Kleszczewie, gmina Kleszczewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1e20334-051f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030726/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Kompleksowa termomodernizacja przyszkolnej hali widowiskowo-sportowej szkoły podstawowej w Kleszczewie, gmina Kleszczewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Funduszu Spójności na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00252376
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKII.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące kompleksową termomodernizację przyszkolnej hali widowiskowo-sportowej wraz z modernizacją kotłowni, przebudową fragmentu ściany zewnętrznej frontowej i tylnej oraz zadaszenia galerii trybun hali w budynku szkoły podstawowej w Kleszczewie, gmina Kleszczewo. Prace obejmują także m.in. docieplenie budynku, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej a także dostosowanie budynku do wymagań z zakresu ochrony ppoż.
2. Podstawa wykonania zamówienia:
a. Dokumentacja projektowa
b. SWZ
c. Projektowane postanowienia umowy
d. Obowiązujące Prawo budowlane, rozporządzenia normy, normatywy techniczne oraz przepisy związane z treścią opracowania
3. Zgodnie z projektem należy uwzględnić wymagania w zakresie dostępności obiektu dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie zostały przyznane środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |