Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w m. Gościeradów Folwark

GMINA GOŚCIERADÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00262901
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00262901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-16 11:37
Lokalizacja
Gościeradów Ukazowy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47b13815-0064-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7151863553
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie oczyszczalni ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie konstrukcji dachowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00262901 z dnia 2023-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w m. Gościeradów Folwark

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOŚCIERADÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409643

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gościeradów Ukazowy 61

1.5.2.) Miejscowość: Gościeradów Ukazowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-275

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 158381105

1.5.8.) Numer faksu: 153831140

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@goscieradow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.goscieradow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://goscieradow.ezamawiajacy.pl/pn/goscieradow/demand/114507/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w m. Gościeradów Folwark

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47b13815-0064-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00107638/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków Gościeradów Folwark

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1205232,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pod nazwą „Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w m. Gościeradów Folwark“.
Zakres robót obejmuje m.in. wymianę urządzeń i rurociągów osadnika wstępnego, zbiornika retencyjnego, reaktora biologicznego, pompowni osadu powtórnego, komory stabilizacji tlenowej, wymianę kanałów technologicznych, remont budynku dmuchaw, tj. wymianę tynków, podłóg, posadzek, dachu, okien i drzwi, elewacji, murku oporowego i opaski z kostki oraz wymianę wewnętrznej instalacji elektrycznej i AKPIA. Wykonawca ma także uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane