Rewitalizacja miejscowości Sadowie – etap II - „Remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”
Gmina Sadowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00263059
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00263059/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 12:05
- Lokalizacja
- Sadowie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc64391b-d860-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8631609878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00263059 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja miejscowości Sadowie – etap II - „Remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie
1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowie
1.5.2.) Miejscowość: Sadowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc64391b-d860-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja miejscowości Sadowie – etap II - „Remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc64391b-d860-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263059
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00102186/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rewitalizacja Centrum Sadowia - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie będzie współfinansowanie w ramach projektu pn. „Rewitalizacji miejscowości Sadowie – etap II” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171548
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PS.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 834416,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont Ośrodka Zdrowia w miejscowości Sadowie.
Zakres robót budowlanych:
ROBOTY W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA TERENU POD BUDOWĘ I ROBOTY ZIEMNE
− wykonanie wygrodzenia terenu budowy;
− zagospodarowanie terenu budowy wraz z budową tymczasowych obiektów
– wg. Zatwierdzonego przez Inspektora Nadzoru Projektu Zagospodarowania Placu Budowy;
− wykonanie przyłączy do sieci infrastruktury technicznej na potrzeby budowy – zapewnienie dostępu do punków poboru wody i energii elektrycznej na potrzeby wykonania robót budowlanych;
− oczyszczenie terenu z gruzu powstałego w trakcie wykonywania prac;
− inne prace i roboty określone w zatwierdzonym przez Inspektora Nadzoru Projekcie Zagospodarowania Terenu Budowy;
− wykopy dla przyłącza gazu;
− wykopy dla przyłącza kanalizacji sanitarnej.
ROBOTY ROZBIÓRKOWE
− wykucie z muru ościeżnic drewnianych i stalowych;
− rozebranie ścian;
− rozebranie posadzek;
− rozebranie sufitów podwieszanych;
− usunięcie gruzu z budynku,
− przecieranie tynków;
WZNOSZENIE I DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ
− montaż i demontaż rusztowań wewnętrznych
BETONOWANIE I ZBROJENIE
− montaż nadproży stalowych C100;
− montaż nadproży z belek prefabrykowanych,
ROBOTY MUROWE
− murowania ścian wewnętrznych;
− zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych,
BEZSPOINOWY SYSTEM DOCIEPLANIA ŚCIAN ORAZ TYNKI ZEWNĘTRZNE CIENKOWARSTWOWE
− przygotowanie podłoża i wykonanie warstw bezspoinowego systemu docieplenia wykończonego sylikonowym tynkiem cienkowarstwowym na zewnętrznych powierzchniach ścian
STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA
− przygotowanie ościeży;
− osadzenie stolarki okiennej i drzwiowej.
INSTALOWANIE BALUSTRAD
− montaż balustrad na schodach zewnętrznych
TYNKI WEWNĘTRZNE
− przygotowanie podłoża i wykonanie tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych ścian i sufitów, w miejscach, w których doszło do uszkodzenia tynków wewnętrznych w wyniku prac;
− przygotowanie podłoża i wyrównanie tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych
w pomieszczeniach rozbudowy i nadbudowy.
ROBOTY MALARSKIE
− przygotowanie podłoża i malowanie ścian wewnętrznych, oraz w miejscach, w których doszło do uszkodzenia powłok malarskich wewnętrznych w wyniku prac.
NAWIERZCHNIE Z KOSTKI BETONOWEJ
− przygotowanie podłoża i wykonanie opaski z kostki betonowej (min.35MPa) gr. 6 cm
na obwodzie.
PODŁOŻA I POSADZKI
− naprawa posadzki betonowej;
− posadzka z płytek ceramicznych;
− posadzka z wykładzin homogonicznych przeznaczona do budynków służby zdrowia,
OKŁADZINY ŚCIAN Z PŁYTEK
− okładziny ścian z płytek ceramicznych
OBUDOWY ELEMENTÓW Z PŁYT G-K NA RUSZCIE METALOWYM
− wykonanie zabudowy z płyt g-k
ROBOTY ELEKTRYCZNE
− instalacja oświetlenia;
− instalacja gniazd wtyczkowych i siły;
− instalacja fotowoltaiczna;
− montaż osprzętu , oraz armatury zabezpieczeniowej wraz z przygotowaniem podłoża
i robotami towarzyszącymi.
INSTALACJE SANITARNE
− roboty w zakresie wykonania instalacji wodno- kanalizacyjnej , hydrantowej, c. o. , gazu, wentylacji mechanicznej , przyłącza gazowego , kanalizacji sanitarnej.
Przedmiotem zamówienia jest również montaż pochylni dla niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262520-2 - Roboty murowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 640000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 700000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 640000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ostbud s.c. Martyna Chmielewska Paweł Wróblewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260285640
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 640000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |