Wykonanie dokumentacji projektowej utwardzenia dróg gminnych 500 m nr działki 23/3, 400 m nr działki 18 w Wierzchucinie Królewskim

Gmina Koronowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00073471
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00073471/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-29 12:10
Lokalizacja
Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5763e39-9a9a-439a-b781-d36f64ec5ea3
Identyfikator
5542554358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00073471 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej utwardzenia dróg gminnych 500 m nr działki 23/3, 400 m nr działki 18 w Wierzchucinie Królewskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1

1.5.2.) Miejscowość: Koronowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 382 64 59

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.nitka@um.koronowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej utwardzenia dróg gminnych 500 m nr działki 23/3, 400 m nr działki 18 w Wierzchucinie Królewskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5763e39-9a9a-439a-b781-d36f64ec5ea3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00073471

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002601/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowej utwardzenia dróg gminnych 500 m nr działki 23/3, 400 m nr działki 18 w Wierzchucinie Królewskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00004563

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przebudowa drogi w Wierzchucinie Królewskim obejmować będzie działkę nr 23/3 obręb 0030 Wierzchucin Królewski gmina Koronowo;
2) Właścicielem działki jest Gmina Koronowo;
3) Przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 985 mb.;
4) W obszarze inwestycji istnieje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, telekomunikacyjna, kanalizacja deszczowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne - zgodnie z art. 255 pkt 3 uPzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne – w dniu 17.01.2025 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. Wszystkie oferty złożone w postępowaniu przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego. W związku z faktem, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 uPzp.
2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi