Sukcesywne dostawy emulsji asfaltowej typu C65 B3 PU/RC w roku 2024

Zarząd Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00073495
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00073495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-29 12:14
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7820644f-d6d9-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
9860132705
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Asfalt

Wykonawcy

1 przyznane

IRENA KALINOWSKAStargard, PL · lot 0
160 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00073495 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy emulsji asfaltowej typu C65 B3 PU/RC w roku 2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812510511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowoprojektowana 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913823203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpkamien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdp.powiatkamienski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatkamienski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy emulsji asfaltowej typu C65 B3 PU/RC w roku 2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7820644f-d6d9-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00073495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056257/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywne dostawy emulsji asfaltowej w roku 2024.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00224630

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3431.ZP.1.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 231000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kationowej emulsji asfaltowej szybkorozpadowej C65B3 PU/RC do wykonywania remontów cząstkowych na drogach powiatowych w 2024 roku, w ilości do 80 Mg.
2. Kationowa emulsja asfaltowa szybkorozpadowa C65B3 PU/RC ma odpowiadać normie PN-EN 13808:2013 „Asfalty i lepiszcza asfaltowe. Zasady klasyfikacji kationowych emulsji asfaltowych.” Emulsja winna spełniać powyższą normę lub równoważną.
3. Emulsja może być transportowana w cysternach, autocysternach, skrapiarkach, beczkach i innych opakowaniach pod warunkiem, że nie będą korodowały pod wpływem emulsji i nie będą powodowały jej rozpadu. Cysterny, pojemniki i zbiorniki przeznaczone do transportu lub składowania emulsji powinny być czyste i nie powinny zawierać resztek innych lepiszczy.
4. Dostawy będą realizowane według potrzeb Zamawiającego na plac składowy Zarządu Dróg Powiatowych w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Nowoprojektowanej 1 w transportach po 2,5 Mg lub 5 Mg, po uprzednim uzgodnieniu terminu i wielkości dostawy.
5. Cena oferty musi uwzględniać wszelkie koszty związane z dostawą emulsji do siedziby zamawiającego oraz przepompowaniem do zbiorników zamawiającego.
6. Partie emulsji dostarczane będą w terminie nie dłuższym niż 3 dni roboczych, licząc od dnia następnego po otrzymaniu powiadomienia zgłoszenia drogą telefoniczną lub pisemną za pomocą poczty elektronicznej.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do każdorazowej kontroli dostarczanych partii. W przypadku dostarczenia materiału wadliwego lub niezgodnego z w/w normą dostawca zobowiązany będzie niezwłocznie wymienić wadliwy materiał oraz oczyścić zbiorniki zamawiającego na własny koszt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113620-7 - Asfalt

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRENA KALINOWSKA WYTWÓRNIE MATERIAŁÓW BITUMICZNYCH EMULEX

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541058794

7.3.3) Ulica: Czesława Tańskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-102

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy