Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie
Miasto Gniezno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00263848
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00263848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 14:27
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a9420f1-006d-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7841001591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00263848 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 04 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.danelska@gniezno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a9420f1-006d-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a9420f1-006d-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063477/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243776
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIS. 271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie”.
Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Zakres przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Wymiana instalacji elektrycznej w budynku szkoły, zgodnie z projektem budowlanym, obejmująca wymianę rozdzielni wraz z osprzętem, wymiana okablowania, wymiana łączników, gniazd i opraw oświetleniowych oraz wykonanie nowego oświetlenia awaryjnego.
2) Wykonanie bruzd pod okablowanie oraz otworów dla puszek gniazdowych i rozdzielczych, wyprawki szpachlarskie i malarskie po ułożeniu okablowania.
3) Wkucie w ściany istniejącego okablowania kamer i alarmu.
4) Usunięcie z powierzchni ścian i z nad sufitów podwieszanych zbędnych starych kabli oraz koryt kablowych.
5) W pomieszczeniu dyrektora szkoły, zerwanie starych i wykonanie nowych sufitów podwieszanych typu OWA oraz podług z paneli winylowych wraz z podkładem oraz szpachlowanie i wymalowanie ścian.
6) Wszystkie materiały z rozbiórki traktowane są jako odpad wytworzony przez Wykonawcę i w jego zakresie jest jego wywiezienie na składowisko odpadów.
7) W zakresie wykonawcy jest zabezpieczenie, na czas robót, przed zniszczeniem podług, mebli, wyposażenia sal, kuchni itp.
8) Wykonanie dokumentacji powykonawczej obejmującej deklaracje, atesty na wbudowany materiał, karty gwarancyjne, rysunki ze zmianami wprowadzonymi na etapie prowadzonych prac.
9) Wykonanie i dołączenie do dokumentacji powykonawczej pomiarów elektrycznych obejmujących również sprawność działania wyłącznika głównego, oświetlenia awaryjnego oraz natężenia światła oświetlenia głównego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Pzp. Zgodnie z cytowanym przepisem „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert tj. do dnia 16.06.2023 r.,
do godz. 9.00 nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający obowiązany jest unieważnić postępowanie.
| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |