„Budowa boiska szkolnego przy Zespole Szkół w Repkach”
GMINA REPKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00263988
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00263988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-16 15:18
- Lokalizacja
- Repki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94ce2b0d-fed2-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8231559680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00263988 z dnia 2023-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa boiska szkolnego przy Zespole Szkół w Repkach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Repki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminarepki@list.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94ce2b0d-fed2-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa boiska szkolnego przy Zespole Szkół w Repkach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ce2b0d-fed2-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00239981
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.9.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem jest realizacja zadania pn. „Budowa boiska szkolnego przy Zespole Szkół w Repkach” które polega na wykonaniu:
- oświetlenia boiska
- boiska szkolnego z nawierzchni poliuretanowej
- bieżni
- montażu wyposażenia boiska ( bramki, zestaw do siatkówki, kosze, stojak na rowery)
- montażu piłkochwytów
- montażu trybun zadaszonych
(Trybuny 9,5 m - 1 odcinek (1,5 m wejście i 3 miejsca) i 4 odcinki (2 m po 8 miejsc) razem 35 miejsc)
Zamawiający informuje, iż dopuszcza zastosowanie nawierzchni poliuretanowej zgodnej z aktualną PN-EN 14877:2014-02 dla nawierzchni PU.
Wierzchnia warstwa nawierzchni sportowej PU zgodnie z technologią przy użyciu granulatu EPDM z pierwotnej produkcji i nie dopuszcza stosowania barwionych granulatów z recyklingu.
2. Szczegółowy zakres robót stanowi przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6 do SWZ oraz dokumentacja techniczna stanowiąca złącznik nr 10 do SWZ
3. W sprawach nie uregulowanych w ww. dokumentach należy stosować się do obowiązujących warunków technicznych, norm państwowych, branżowych, przepisów prawa budowlanego oraz sztuki inżynierskiej
45000000-7, Roboty budowlane
45212200-8 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
37450000-7 Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na to zadanie zamierzał przeznaczyć kwotę 632 838,35 zł brutto. Cena najtańszej oferty wynosiła 797 507,40 zł brutto.| 2023-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |