Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a.

Centralny Ośrodek Sportu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00264054
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00264054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-16 16:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65dce571-fee3-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneUsługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnejInżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjneUsługi związane z budownictwemUsługi budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00264054 z dnia 2023-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łazienkowska 6a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-449

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225298768

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-65dce571-fee3-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w COS w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65dce571-fee3-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008038/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont konstrukcji dachu hali COS Torwar Lodowisko w podziale na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241623

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ/P/16/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235125,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie naprawy elementów mocowań przestrzennej kratownicy typu „Almos” do środkowej ramy kratownicowej w budynku hali COS Torwar Lodowisko w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a.
Prace naprawcze będą polegać m.in. na:
- piaskowaniu elementów konstrukcyjnych węzła – oczyszczenie z rdzy, zabrudzeń, odspojonej farby, etc.
- wymianie wszystkich istniejących śrub na śruby wyższej klasy 8.8 (740 elementów, w tym 680 łączników śrubowych klasy 8.8 oraz 60 śrub sprężających 10.9HV do naprostowania blach węzłowych),
- wzmocnieniu elementów węzłowych blachami zgodnie z projektem,
- wypełnieniu poziomej szczeliny żywicą o wytrzymałości nie gorszej niż 80-100 MPa,
- ścięciu wskazanego w projekcie kątownika w węźle,
- naprawie uszkodzeń powłoki antykorozyjnej – oczyszczenie i pomalowanie elementów konstrukcyjnych, m.in. w miejscach, w których były zakładane wymiany,
- wywiezieniu i utylizacji odpadów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

71312000-8 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71315000-9 - Usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota oferty znacznie przewyższa środki jakie Zamawiający przeznaczył na realizację zadania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane