Zorganizowanie, przeprowadzenie warsztatów: kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika z usługą stylisty, metamorfozy, zakupu ubioru dla uczestników projektu: Aktywni górą! z ŚWK OHP w Kielcach”
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00264134
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-17 08:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271118029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szansInne usługi komunalne, socjalne i osobisteOdzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
Wykonawcy
5 przyznanych
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
21 300 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
21 560 PLNINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
19 780 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
18 710 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
18 710 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.