Zakup samochodów o napędzie elektrycznym typu SUV na potrzeby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie w podziale na 3 części
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00264386
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-19 08:58
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522353687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Wykonawcy
3 przyznane
MARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
199 875 PLNMARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
199 875 PLNMARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
199 875 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.