Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań: 1.„Remont drogi gminnej nr 1664” w m. Borek, 2.„Remont drogi nr 492/16” w m. Buczków, 3.„Remont drogi nr 325/1” w m. Buczków, 4.„Nakł, 5,6,7,8,9,10
Gmina Rzezawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00264457
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00264457/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-19 09:19
- Lokalizacja
- Rzezawa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d379f12-dabe-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8681021294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00264457 z dnia 2023-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań: 1.„Remont drogi gminnej nr 1664” w m. Borek, 2.„Remont drogi nr 492/16” w m. Buczków, 3.„Remont drogi nr 325/1” w m. Buczków, 4.„Nakł, 5,6,7,8,9,10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 146484800
1.5.8.) Numer faksu: +48 146488550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d379f12-dabe-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań: 1.„Remont drogi gminnej nr 1664” w m. Borek, 2.„Remont drogi nr 492/16” w m. Buczków, 3.„Remont drogi nr 325/1” w m. Buczków, 4.„Nakł, 5,6,7,8,9,102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d379f12-dabe-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264457
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046905/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179901
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RID.ZP.271.1.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. „Remont drogi gminnej nr 1664” w m. Borek.
Zamówienie obejmuje mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni drogi masą mineralno–bitumiczną – warstwa wiążąca o grubości 2 cm po zawałowaniu, mechaniczne wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-bitumicznej o grubości 3 cm po zawałowaniu oraz dwustronne wyrównanie poboczy szerokości 0,4 m kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm, z zagęszczeniem mechanicznym o śr. grubość 6 cm. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 80 m i szerokości ok. 3,5 m.
2. „Remont drogi nr 492/16” w m. Buczków
Zamówienie obejmuje mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni głębokości 10 cm, wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 15 cm, mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 60 m i szerokości ok. 3,8 m.
3. „Remont drogi nr 325/1” w m. Buczków
Zamówienie obejmuje mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni drogi masą mineralno–bitumiczną – warstwa wiążąca o grubości 2 cm po zawałowaniu, mechaniczne wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-bitumicznej o grubości 3 cm po zawałowaniu oraz dwustronne wyrównanie poboczy szerokości 0,2 m kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm, z zagęszczeniem mechanicznym o śr. grubość 6 cm. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 70 m i szerokości ok. 2,6 m.
4. „Nakładka asfaltowa na drodze gminnej stanowiącej działkę nr 425 o szerokości 4 mb wraz z utwardzeniem pobocza od istniejącej nakładki na skrzyżowaniu na działce 352/2 w stronę krzyża” w m. Dąbrówka
Zamówienie obejmuje mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni drogi masą mineralno–bitumiczną – warstwa wiążąca o grubości 2 cm po zawałowaniu, mechaniczne wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-bitumicznej o grubości 3 cm po zawałowaniu oraz dwustronne wyrównanie poboczy szerokości 0,4 m kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm, z zagęszczeniem mechanicznym o śr. grubość 6 cm. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 135 m i szerokości ok.3,5 m.
5. „Nakładka asfaltowa na drodze od sklepu gospodarczego c.d. do P. Padowskich” w m. Dębina
Zamówienie obejmuje wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm, mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni masą mineralno–bitumiczną – warstwa wiążąca grubości 2 cm po zawałowaniu, mechaniczne wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-bitumicznej o grubości 3 cm po zawałowaniu oraz dwustronne wyrównanie poboczy szerokości 0,4 m kruszywem drogowym frakcji 0/31,5 mm. z zagęszczeniem mechanicznym o śr. grubość 6 cm. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 110 m i szerokości ok. 3,0 m.
6. „Dokończenie nawierzchni na ul. Spokojnej” w m. Krzeczów
Zamówienie obejmuje wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszyw drogowych o grubości po zagęszczeniu 10 cm, profilowanie i zagęszczanie podłoża - wykonanie mechaniczne pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni , mechaniczne oczyszczanie i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową na zimno, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych - warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 5cm oraz dwustronne wyrównanie poboczy o szerokości 0,4 m kruszywem drogowym łamanym frakcji 0-31,5 mm z zagęszczeniem mechanicznym o śr. grubości 6cm. Roboty obejmować będą odcinek drogi o długości ok. 90 m i szerokości ok 3,5 m.
7. „ Modernizacja parkingu za budynkiem OSP Rzezawa”
Zamówienie obejmuje wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych - warstwa wiążąca asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 2 cm oraz nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych - warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 3 cm na powierzchni ok. 400m2
8. „Likwidacja przełomu ul. Akacjowa w m. Rzezawa”
Zamówienie obejmuje cięcie mechaniczne nawierzchni z mas mineralno - asfaltowych o głębokości cięcia 5 cmi długości ok. 14 m, rozebranie mechaniczne nawierzchni bitumicznej z wywozem grubości 5 cm, rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego z wywozem grubości 30 cm, wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego (warstwa dolna ) o powierzchni ok. 20 m² , wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwa górna 10 cm po uwałowaniu na powierzchni 20 m² oraz wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej ścieralnej 5cm po zawałowaniu na powierzchni 20 m².
9. Likwidacja przełomu dz. nr ewid. 520 w m. Łazy
Zamówienie obejmuje cięcie mechaniczne nawierzchni z mas mineralno - asfaltowych o głębokości cięcia 5 cmi długości ok. 14 m, rozebranie mechaniczne nawierzchni bitumicznej z wywozem grubości 5 cm, rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego z wywozem grubości 30 cm, wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego (warstwa dolna ) o powierzchni ok. 20 m² , wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwa górna 10 cm po uwałowaniu na powierzchni 20 m² oraz wykonanie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej ścieralnej 5cm po zawałowaniu na powierzchni 20 m².
10. Remont drogi nr ewid. dz 680/1 w m. Łazy
Zamówienie obejmuje wykonanie nawierzchni na części działki nr ewid. 680/1 z masy mineralno-bitumicznej ścieralnej grubości 5cm po zawałowaniu, na długości ok. 146 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254471,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254471,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254471,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe, „TRANS-BET”, Bogumiła Myszka,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 869-114-72-69
7.3.3) Ulica: Gnojnik 513
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik
7.3.5) Kod pocztowy: 32-864
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254471,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |