Budowa wieży widokowej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo.

Gmina Michałowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00264654
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00264654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-19 10:17
Lokalizacja
Michałowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cfd99f8-e4ea-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9662101673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WieżeRoboty w zakresie zagospodarowania terenuSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00264654 z dnia 2023-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wieży widokowej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białostocka 11

1.5.2.) Miejscowość: Michałowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7131777

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kalinowski@michalowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cfd99f8-e4ea-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wieży widokowej w ramach projektu: Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cfd99f8-e4ea-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00101368/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie zbiornika Siemianówka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dotyczy Projektu nr WND-RPPD.06.03.00-20-0025/19 pn. ,,Zachowanie cennych zasobów przyrodniczych na terenie Zbiornika Siemianówka w Gminie Michałowo” realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-RPPD.06.03.00-20-0025/19-00 z dnia 11.09.2019r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej VI, Działania 8.3.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00195887

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drewnianej wieży widokowej wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr 671, obręb Cisówka, Gmina Michałowo, powiat białostocki, woj. podlaskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ. Prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym i polskimi normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212230-0 - Wieże

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt. 3 ustawy - Prawo zamówień publicznych – najkorzystniejsza oferta z najniższą ceną przewyższa kwoty którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części
zamówienia.
2023-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane