Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikowej i pracami towarzyszącymi, (II części).
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00264901
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00264901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-19 11:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ed760d6-010f-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenu
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00264901 z dnia 2023-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikowej i pracami towarzyszącymi, (II części).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-479
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 863 55 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wlochy.um.warszawa.pl/waw/zgn-wlochy
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnwlochy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikowej i pracami towarzyszącymi, (II części).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ed760d6-010f-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031567/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez ZGN Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikowej i pracami towarzyszącymi.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00244662
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.2610.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikoweji pracami towarzyszącymi przy budynkach:
Część I – przy budynku przy ul. Cietrzewia 2.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót:
Dla części I
• Roboty rozbiórkowe istniejącej nawierzchni z mieszanki ziemno-żwirowej i chodników z płyt betonowych 50*50 cm oraz 30*30 cm oraz miejscowych wylewek betonowych;
• Korytowanie terenu po rozbiórce utwardzanej nawierzchni do głębokości ok. 30 cm;
• Zebranie i rozplantowanie ziemi urodzajnej na terenie posesji;
• Wykonanie podbudowy o grubości ok. 20 cm po zagęszczeniu;
• Ustawienie obrzeży i krawężników na ławie betonowej z oporem;
• Wykonanie nawierzchni z płyt ażurowych betonowych Eko 60*40*10 cm
z uzupełnieniem otworów gruntem i zasiewem w nich trawy;
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej Bauma gr 8 cm- drogi dojazdowe i plac pod wiatę;
• Wykonanie nawierzchni chodników z kostki betonowej gr. 6 cm;
• Regulacja włazu studzienki kanalizacyjnej;
• Odtworzenie zniszczonych trawników w obrębie prowadzonych robót;
• Montaż typowej wiaty altanki śmietnikowej. Altana dwudzielna
z podziałem na kontenery i gabaryty z profili stalowych, ściany ażurowe
z blachy gr min 0,5 mm, okucia ocynkowane, zamykana na zamki podklamkowe na jeden klucz wraz z 30 kluczami wraz z montażem odbojów,
z orynnowaniem odprowadzającym wody opadowe na własny teren nieruchomości. W górnej części wypełnienie z siatki stalowej ocynkowanej
o oczkach max 5x5 cm. Szerokość drzwi dostosowana do wielkości pojemników. Drzwi lewe. Kolorystyka RAL grafit mat. Rodzaj, faktura, materiał do uzgodnienia z przedstawicielami Zamawiającego po przedstawieniu min. 3 propozycji i wzorów. Altana wyposażona w lampy solarne wewnątrz boksów (zasilane panelem słonecznym). Dojścia do altany utwardzone kostką betonową o szerokości zapewniającej swobodny wywóz nieczystości i gabarytów. Altana musi pomieścić 3 pojemniki 1100 l, 2 pojemniki 700 l, 2 pojemniki 240 l, przestrzeń na gabaryty (ok 5m2);
• Uporządkowanie terenu i wywóz nadmiaru ziemi i gruzu wraz z utylizacją;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 174183,67 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont ciągów pieszych i pieszo-jezdnych na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy wraz z montażem altany śmietnikoweji pracami towarzyszącymi przy budynkach:
Część II – przy budynku przy ul. Kleszczowej 2.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót:
• Korytowanie terenu pod dokładaną powierzchnię z kostki Bauma gr 8 cm chodnika i placu pod altanę;
• Zebranie i rozplantowanie ziemi urodzajnej na terenie posesji bez naruszenia istniejącej roślinności;
• Wykonanie podbudowy o grubości ok. 20 cm po zagęszczeniu;
• Ustawienie obrzeży i krawężników na ławie betonowej z oporem;
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej Bauma gr 8 cm- drogi dokładki do istniejącego chodnika i plac pod wiatę,
• Odtworzenie zniszczonych trawników w obrębie prowadzonych robót;
• Montaż typowej wiaty altanki śmietnikowej. Altana dwudzielna
z podziałem na kontenery i gabaryty z profili stalowych, ściany ażurowe
z blachy gr min 0,5 mm, okucia ocynkowane, zamykana na zamki podklamkowe na jeden klucz wraz z 20 kluczami wraz z montażem odbojów,
z orynnowaniem odprowadzającym wody opadowe na własny teren nieruchomości. W górnej części wypełnienie z siatki stalowej ocynkowanej
o oczkach max 5x5 cm. Szerokość drzwi dostosowana do wielkości pojemników. Drzwi lewe. Kolorystyka RAL 9006 mat. Rodzaj, faktura, materiał do uzgodnienia z przedstawicielami Zamawiającego po przedstawieniu min. 3 propozycji i wzorów. Altana wyposażona w lampy solarne wewnątrz boksów (zasilane panelem słonecznym). Dojścia do altany utwardzone kostką betonową o szerokości zapewniającej swobodny wywóz nieczystości i gabarytów. Altana musi pomieścić 3 pojemniki 700 l,
3 pojemniki 240 l, 1 pojemnik 1100 l, przestrzeń na gabaryty (ok 5m2);
• Uporządkowanie terenu i wywóz nadmiaru ziemi i gruzu wraz z utylizacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 22813,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2023-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |