Rozbudowa sieci oświetlenia drogowego na terenie Gminy Jedlicze

Gmina Jedlicze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00264969
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00264969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-19 11:45
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-774238da-bc44-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
6842363189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA LIWOSZŚwierzowa Polska, PL · lot 0
3 925 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00264969 z dnia 2023-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci oświetlenia drogowego na terenie Gminy Jedlicze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 847 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-774238da-bc44-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci oświetlenia drogowego na terenie Gminy Jedlicze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-774238da-bc44-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060971/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa sieci oświetlenia drogowego na terenie Gminy Jedlicze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00123072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.4.3.2023.MŻM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie na ich podstawie realizacja robót budowlanych związanych z budową oświetleń dróg publicznych na terenie Gminy Jedlicze dla 12 zadań objętych niniejszym opracowaniem oraz wybudowanie oświetleń ulicznych na podstawie posiadanych przez Gminę Jedlicze kompletnych dokumentacji projektowych (13 zadań projektowych). Wykaz miejscowości z planowaną budową oświetlenia ulicznego dla których należy opracować dokumentację projektową oraz wykaz miejscowości (zadań) dla których Gmina Jedlicze posiada kompletne dokumentację projektowe stanowi załącznik do PFU.
2 I etap prac obejmuje :
1) Zadanie I - realizacja robót wskazanych w WYKAZIE będącym załącznikiem do PFU pod pozycjami 1 i 12.
2) Zadanie II - wykonanie dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem wymaganego przepisami zezwolenia na realizację przedsięwzięcia wskazanych w WYKAZIE będącym załącznikiem do PFU pod pozycjami 2, 14-21, 23-25 oraz realizację robót wskazanych w WYKAZIE stanowiącym załącznik do PFU pod pozycjami 3-11, 13, 22.

II etap prac obejmuje realizację robót wskazanych w WYKAZIE będącym załącznikiem do PFU pod pozycjami 2, 14-21, 23-25.




Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ i załącznikach do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3925500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5234380,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3925500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U."ALMAX" ANETA LIWOSZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180629646

7.3.3) Ulica: ul. Szczepana 11

7.3.4) Miejscowość: Świerzowa Polska

7.3.5) Kod pocztowy: 38-457

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3925500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-27
2023-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane