Dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych
Zakład Gospodarki Komunalnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265031
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-19 11:58
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542251126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kruszywo
Wykonawcy
2 przyznane
KOWALSKI BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
206 830 PLNKOWALSKI BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
206 830 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.