Stała pomoc psychologiczna dla uczestników stacjonarnych OHP w OSiW w Zielonej Górze, w OSiW w Nowej Soli, w OSiW w Wiechlicach, w OSiW w Strzelcach Krajeńskich, w OSiW w Międzyrzeczu.
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265335
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-19 13:09
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9290006411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
5 przyznanych
PAULINA RYDZŁódź, PL
7370,37 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
7370,37 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
7370,37 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
7370,37 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
7370,37 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.