Remont dróg powiatowych na terenie powiatu wieluńskiego

Powiat Wieluński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00265496
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00265496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-19 13:43
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b3f30e0-e8cc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8321793787
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

BITUMDROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOborniki Śl., PL · lot 0
3 444 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00265496 z dnia 2023-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych na terenie powiatu wieluńskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieluński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kazimierza Wielkiego, 2

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438434280

1.5.8.) Numer faksu: 438434263

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.wielun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b3f30e0-e8cc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg powiatowych na terenie powiatu wieluńskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b3f30e0-e8cc-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010444/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont dróg powiatowych na terenie powiatu wieluńskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200172

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ON.272.07.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3283643,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie dróg powiatowych na terenie powiatu wieluńskiego dofinansowanych ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zakres robót: wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni bitumicznych przy użyciu emulsji asfaltowej K1-70 szybkorozpadowej modyfikowanej i grysów bazaltowych o wymiarach warstwa dolna 5-8 mm, warstwa górna 2-5 mm następujących odcinków dróg: droga powiatowa nr 4519E Kamionka – stacja kolejowa Pątnów- Jajczaki- do drogi powiatowej nr 4523E odc. od drogi 4523E przez m. Jajczaki o dł. 1,250 km, droga powiatowa nr 4510E Wieluń (ul. J. Żubr) – Gaszyn- Krzyworzeka-Mokrsko-Skomlin- Dzietrzkowice-Łubnice- Wójcin-Bolesławiec- gr. woj. wlkp. odc. Wieluń-Mokrsko o dł. 8,0 km, droga powiatowa nr 4533E Górki Konopnickie-Bębnów-Wielgie-Stolec na odc. Wielgie - Bębnów o dł. 5,072 km, droga powiatowa 4520E od drogi powiatowej nr 4519E – Pątnów na odc. od szkoły w m. Pątnów do drogi powiatowej nr 4519E o dł. 3,0 km, droga powiatowa nr 4514E Chotów- Mokrsko-Ożarów na odc. Mokrsko-Ożarów o dł. 3,950 km, droga powiatowa nr 4505E Janowiec-Brzoza-Biała Druga na odc. Poręby-Brzoza-Biała o dł. 5,650 km; remont drogi poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznych oraz ścinkę poboczy następujących odcinków dróg: droga powiatowa nr 4509E Skomlin-Turów na odc. Słupsko-Wichernik o dł. 0,450 km, droga powiatowa 4513E Słupsko-Komorniki-Zmyślona na odc. Mokrsko do skrzyżowania z drogą powiatową 4512E na odc. 0,470 km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3444000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4708308,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3444000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BITUMDROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386756440

7.3.3) Ulica: ul. Rycerska 12

7.3.4) Miejscowość: Oborniki Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 55-120

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3444000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30
2023-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane