Montaż windy zewnętrznej w budynku Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
POWIAT LUBAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265557
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00265557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-19 13:56
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ccf703bb-bbf7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6131439691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00265557 z dnia 2023-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż windy zewnętrznej w budynku Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821374
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 6464 364
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatluban.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-lubanski11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż windy zewnętrznej w budynku Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccf703bb-bbf7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00032970/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Montaż windy zewnętrznej w budynku Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Osiągnięcie efektywności energetycznej przez powiat lubański" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Oś 12 React-EU, Działania 12.2 Inwestycje przyczyniające się do ograniczania niskiej emisji Nr projektu RPDS.12.02.00-02-0047/212.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00122277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.042.1.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162068,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest budowa platformy dźwigowej dla osób niepełnosprawnych przy budynku Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu, ul. Leśna 8, 59-800 Lubań.
2. Zakres robót obejmuje między innymi:
a. Wykucie w murze otworów drzwiowych,
b. Wykucie z muru stalowych ościeżnic drzwiowych z demontażem skrzydeł drzwiowych
c. Rozkucie ścian murowanych w poziomie parteru, pierwszego i drugiego piętra z odbiciem tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej i wykuciem strzępi dla dostosowania do otworów drzwiowych platformy,
d. Rozebranie posadzek cementowych i lastrykowych z rozbiórką podłoży betonowych,
e. Przemurowanie otworów po zdemontowanej stolarce drzwiowej do wielkości drzwi platformy z obsadzeniem nadproży,
f. Uzupełnienia i naprawa tynków wewnętrznych i zewnętrznych po robotach murarskich,
g. Uzupełnienia i naprawa powłok malarskich tynków wewnętrznych i zewnętrznych po robotach tynkarskich,
h. Uzupełnienia posadzek (w progach drzwi platformy) po rozebranych ścianach
i. Obsadzenie kompletnych drzwi zewnętrznych,
j. Wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki (gruz, styropian, siatka z włókna szklanego),
k. Ręczne wykopy fundamentowe z umocnieniem wykopów pod fundament platformy
l. Wykonanie żelbetowej płyty fundamentowej dla posadowienia platformy
m. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych płyty fundamentowej
n. Wykonanie instalacji elektrycznej zasilającej platformę
o. Roboty pomiarowe wykonanej instalacji elektrycznej
p. Przebudowa nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej o grubości 6 i 8 cm dojścia do platformy
q. Montaż platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych wg projektu budowlanego stanowiącego wraz z przedmiarem TOM III do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232097,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348090,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232097,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZME BAJPAX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492233475
7.3.3) Ulica: Mstowska 3
7.3.4) Miejscowość: Nieznanice
7.3.5) Kod pocztowy: 42-270
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232097,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |