Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Bilczy
Ochotnicza Straż Pożarna w Bilczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265762
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00265762/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-19 14:39
- Lokalizacja
- Bilcza, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-729c7e8a-f313-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6572398805
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00265762 z dnia 2023-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Bilczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Bilczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292389164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kielecka 25
1.5.2.) Miejscowość: Bilcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@ospbilcza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ospbilcza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-729c7e8a-f313-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Bilczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-729c7e8a-f313-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265762
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00214760/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Bilczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/05/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie boiska wielofunkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Bilcza.
Opis zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych w tym:
a/ wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej, zgodnie ze zgłoszeniem robót nie wymagających pozwolenia na budowę,
b/ przygotowanie i zagospodarowanie terenu,
c/ przeprowadzenie wymaganych prób i badań,
d/ sporządzenie dokumentacji powykonawczej ,
e/ sporządzenie geodezyjnych pomiarów powykonawczych.
Na działkach nr ew. 88/2 w Bilczy, przy Szkole Podstawowej im. ks. P. Ściegiennego znajduje się
ogrodzone boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę pokryte zużytą i uszkodzoną
nawierzchnią poliuretanową. W sąsiedztwie boiska zlokalizowane jest pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną oraz mały plac zabaw dla dzieci. Boisko wygrodzone jest siatką stalową wysokości 4,0m. Na terenie boiska wielofunkcyjnego przebiega kanalizacja deszczowa oraz wodociąg.
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową, zlokalizowanego na działce gminnej, polegać będzie na wymianie zużytej nawierzchni poliuretanowej oraz nadanie
normatywnych spadków nawierzchni boiska warstwą profilującą z asfaltobetonu. Boisko otaczać będzie opaska betonowa szerokości 50 cm z kostki betonowej o wymiarach 10x20x6cm,
ograniczonej z obu stron obrzeżem betonowym o wymiarach 6x20x100cm. Zakres inwestycji
obejmuję montaż siatki do istniejących piłko chwytów o wysokości 4 m wraz z montażem bramy
wejściowej, oraz przebrukowanie istniejącego dojścia do boiska.
W skład boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową o wymiarach 30m x 50m
(+0,5opaska) wchodzą:
-1xboisko do piłki ręcznej: 20m x 40 m
-2xboiska do koszykówki: 15m x 30m
-1xboisko do siatkówki: 9m x 18m
-1xboisko do tenisa ziemnego: 23,77m x 10,97m
-montaż nowej siatki do istniejących piłko chwytów
-montaż wyposażenia boisk
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2023-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |