Budowa instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowy Bud

GMINA STRZELECZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00265860
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00265860/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-19 15:06
Lokalizacja
Strzeleczki, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6cad5c33-0048-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
1990090013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słonecznePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00265860 z dnia 2023-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowy Bud

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELECZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413107

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 4

1.5.2.) Miejscowość: Strzeleczki

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-364

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@strzeleczki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzeleczki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6cad5c33-0048-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowy Bud

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cad5c33-0048-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265860

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043704/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa instalacji fotowoltaicznej na stacji uzdatniania wody w miejscowości Nowy Bud

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa sieciowej instalacji fotowoltaicznej (PV) o mocy 39,99 kWp, służącej do produkcji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, ukierunkowanej na wykorzystanie energii elektrycznej na własne potrzeby pracy stacji uzdatniania wody w Nowym Budzie. Instalacja fotowoltaiczna będzie stanowiła źródło energii elektrycznej na własne potrzeby SUWu.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie instalacji fotowoltaicznej na podstawie projektu na stacji uzdatniania wody w Nowym Budzie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Zadanie obejmuje następujący zakres prac:
1. Dostawę oraz montaż modułów (paneli) fotowoltaicznych,
2. Dostawę oraz montaż inwertera (falownika) o mocy dostosowanej do mocy generatora fotowoltaicznego (układu modułów PV),
3. Wykonanie instalacji po stronie stałonapięciowej DC systemu fotowoltaicznego,
4. Wykonanie okablowania strony AC systemu fotowoltaicznego z doprowadzeniem kabli do miejsca przyłączenia, do sieci elektroenergetycznej,
5. Wykonanie wizualizacji pracy instalacji PV,
6. Uzyskanie wszelkich zgód i pozwoleń dotyczących przedmiotowego zadania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót – załączniku nr 9 do SWZ, dokumentacji projektowej – załączniku nr 10 do SWZ a także w audycie energetycznym – załączniku nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm ), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2023-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane