Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 495/23 w Augustowie gmina Brzozie, województwo kujawsko-pomorskie
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265940
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00265940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-19 15:38
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf55677b-f094-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00265940 z dnia 2023-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 495/23 w Augustowie gmina Brzozie, województwo kujawsko-pomorskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.bydgoszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/3954281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Zasobem Własności Rolnej Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 495/23 w Augustowie gmina Brzozie, województwo kujawsko-pomorskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf55677b-f094-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00114321/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego w miejscowości Augustowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BYD.WOP.260.8.2023.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 770181,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku mieszkalnego, zamieszkałego, wolnostojącego, podpiwniczonego, składającego się z parteru, piętra i poddasza nieużytkowego, z dachem mansardowym z naczółkami. Obejmuje on m.in.:
• remont konstrukcji dachu i wymianę pokrycia dachowego,
• remont stropu,
• remont balkonu,
• wykonanie tynków zewnętrznych,
• remont korytarza piwnicy,
• remont korytarzy i klatek schodowych wewnętrznych: malowanie, szpachlowanie, uzupełnienia tynków,
• remont obudowy wejścia na strych wraz z ociepleniem,
• wymianę stolarki okiennej,
• wymianę parapetów,
• naprawę drzwi do piwnicy,
• remont drzwi na strych,
• remont drzwi zewnętrznych oraz montaż samozamykacza drzwi,
• wymianę progów w drzwiach,
• wykonanie okiennic w piwnicy,
• wymianę zadaszenia nad drzwiami zewnętrznymi,
• wymianę orynnowania i rur spustowych,
• przemurowanie kominów i wykonanie nowych wkładów z blachy kwasoodpornej,
• naprawę schodów zewnętrznych,
• naprawę schodów wewnętrznych i piwnicznych,
• wykonanie wentylacji do piwnicy, pomieszczeń kotłowni, łazienek i kuchni,
• wykonanie opaski wokół budynku,
• wykonanie instalacji odgromowej,
• demontaż instalacji elektrycznej w piwnicy,
• naprawę oświetlenia na korytarzu, wyprowadzenie światła z każdego mieszkania na korytarz,
• montaż czujników tlenku węgla.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowo-technicznej, stanowiącej załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45410000-4 - Tynkowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta| 2023-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |