ZP/CZD/063/23 Dostawa produktów leczniczych stosowanych w chemioterapii – 13 pakietów.
Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00265970
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-19 15:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9521143675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
13 przyznanych
LEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
13 002,44 PLNPROFARM PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStara Iwiczna, PL
51 840 PLNPROFARM PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStara Iwiczna, PL
32 400 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
1937,52 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2619,54 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1707 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
2829,6 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
1246,54 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1020,6 PLN'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7406,64 PLN'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1937,52 PLN'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 260,12 PLNSERVIER POLSKA SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
60 505,66 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.