Kompleksowa modernizacja budynku Centrum Kultury i Sportu w Karczewie.

Gmina Karczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00266037
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00266037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-19 17:52
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d2d18ca-b374-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5321962030
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z halami sportowymiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00266037 z dnia 2023-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja budynku Centrum Kultury i Sportu w Karczewie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Karczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269226

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 28

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 780 65 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.szulc@karczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.karczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,119212,35d743016a880c827ccbbd9e9a7c6ed4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja budynku Centrum Kultury i Sportu w Karczewie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d2d18ca-b374-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00266037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00102098/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Kompleksowa modernizacja budynku Centrum Kultury i Sportu w Kaczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej XII REACT – EU dla Mazowsza, Działania 12.1 REACT – EU dla termomodernizacji budynków użyteczności publicznej na Mazowszu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00108517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlanych których zakres obejmuje wykonanie termomodernizacji wraz z instalacją fotowoltaiczną, sanitarną i elektryczną w budynku Hali Sportowej zlokalizowanej przy ul. Bohaterów Westerplatte 55 w Karczewie.
Dane obiektu: Budynek to hala sportowa wraz z dwukondygnacyjnym zapleczem oraz łącznikiem
z istniejącą szkołą podstawową. Hala jest to obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o konstrukcji mieszanej – murowanej oraz stalowej szkieletowo-łukowej. Zaplecze hali składa się z zaplecza socjalnego oraz łącznika hali z budynkiem szkoły podstawowej. Jest to obiekt dwukondygnacyjny, a łącznik jest obiektem parterowym.
Dane metrażowe całego obiektu:
Powierzchnia zabudowy: 2790,80 m2;
Powierzchnia użytkowa: 4691,73 m2;
Kubatura: 21755,50 m3 .
Szczegółowo przedmiot zamówienia określają: Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ; Dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Zaświadczenie o nie wniesieniu sprzeciwu wykonania robót objętych zgłoszeniem; Przedmiary robót (łącznie cztery przedmiary mają charakter pomocniczy) – stanowiące Załączniki Nr: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Załączniki szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ. Wyżej wymieniona dokumentacja jest załącznikiem do Ogłoszenia o zamówieniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania, tj. na Platformie przetargowej – adres strony podany jest w punkcie 3.1.) niniejszego Ogłoszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 5 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć. Z uwagi na ograniczoną długość pola w Ogłoszeniu, uzasadnienie faktyczne i prawne unieważnienia postępowania znajduje się w piśmie Zamawiającego z 19.06.2023 r., zawiadamiającym o unieważnieniu czynności wyboru najkorzystniejszej oferty, a także o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 5 ustawy Pzp, zamieszczonym na stronie internetowej prowadzonego postępowania:
https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,119212,35d743016a880c827ccbbd9e9a7c6ed4.html

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2426790,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3155826,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane