Przebudowa wieży widokowej "Jeleni Skok"
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Cisna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00266094
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00266094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-20 07:34
- Lokalizacja
- Cisna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90d7965d-fbba-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6880041996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00266094 z dnia 2023-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wieży widokowej "Jeleni Skok"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Cisna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014679
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cisna 87A
1.5.2.) Miejscowość: Cisna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-607
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cisna@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_cisna
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_cisna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wieży widokowej "Jeleni Skok"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90d7965d-fbba-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00266094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00384400/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa wieży widokowej "Jeleni Skok"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00236089
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.270.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 110585,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest przebudowa wieży widokowej „Jeleni Skok” . Przebudowa będzie polegała na wykonaniu nowej konstrukcji wieży wraz z jej elementami oraz wykonaniu zadaszenia. Głównymi robotami będą: • rozbiórka konstrukcji drewnianej; • przygotowanie drewna; • montaż konstrukcji; • wykonanie schodów/ drabin drewniano-stalowych; • wykonanie podestów drewnianych; • wykonanie barier; • wykonanie pokrycia dachowego; • impregnacja wszystkich elementów drewnianych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 13 do SWZ, w tym: przedmiar robót, projekt budowlany, Specyfikacja Technicznego Wykonania i Odbioru Robót.
2. Lokalizacja: Działka nr ewid. 152/1 miejscowość Krzywe.
3. Zgodnie z art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących roboty budowlane (wskazane w przedmiarze robót) związane z realizacją przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140 ze zm.). 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Wykonawca jest zobowiązany do wskazania w ofercie tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz do podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Zamawiający przewiduje nie zapłatę wynagrodzenia w częściach. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 6. Wykonawca jest odpowiedzialny za wady robót budowlanych z tytułu rękojmi przez okres 36 miesięcy licząc od dnia końcowego odbioru robót budowlanych. Wykonawca odpowiada z tytułu gwarancji przez okres zaoferowany w ofercie (minimum 24 miesięcy) od dnia podpisania protokołu końcowego odbioru robót. Wzór karty gwarancyjnej stanowi załącznik nr 12 do SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na części ze względu na niewielki zakres poszczególnych robót. Podział zamówienia na części generowałby dodatkowe koszty poszczególnych wykonawców w zakresie organizacji budowy, transportu sprzętu, zakupu i transportu materiałów. Prowadzenie robót na kilku oddzielnych częściach mogłaby spowodować możliwość sporów poniesienia odpowiedzialności w przypadku remontów gwarancyjnych. Zakres zamówienia nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom ponieważ kryteria kwalifikacji nie ograniczają udziału małych i średnich przedsiębiorstw.
8. Wymagania stawiane Wykonawcy:
1) Wykonawca jest odpowiedzialny za realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 88 ze zm.), sztuką budowlaną, obowiązującymi normami, w tym Polskimi Normami, projektem oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej, zapewniając bezpieczne i higieniczne warunki pracy, w tym dla użytkowników obiektów,
2) ustalenia i decyzje dotyczące realizacji zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy, tj. z Kierownikiem budowy,
3) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera rozdział 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zmawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216357,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216357,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2023-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |