„Przebudowa nawierzchni drogi gminnej nr 376546P (przedłużenie ul. Sątopskiej w Glinnie i ul. Nowotomyskiej w Sątopach)”
GMINA NOWY TOMYŚL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00266617
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00266617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-20 10:03
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09bec04a-df7f-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7881916753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00266617 z dnia 2023-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa nawierzchni drogi gminnej nr 376546P (przedłużenie ul. Sątopskiej w Glinnie i ul. Nowotomyskiej w Sątopach)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowytomysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7567441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa nawierzchni drogi gminnej nr 376546P (przedłużenie ul. Sątopskiej w Glinnie i ul. Nowotomyskiej w Sątopach)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09bec04a-df7f-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00266617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00095678/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa dróg gruntowych na terenie gminy Nowy Tomyśl - droga w m. Glinno i Sątopy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00186007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa nawierzchni drogi gminnej nr 376546P (przedłużenie ul. Sątopskiej w Glinnie i ul. Nowotomyskiej w Sątopach).
2. Zamówienie obejmuje wykonanie, w szczególności, następujących podstawowych robót:
- wykonanie robót ziemnych związanych z korytowaniem i zagęszczeniem pod warstwy konstrukcyjne,
- wykonanie warstw podbudowy,
- wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni (dwa ślady płyt betonowych),
- uzupełnienie przestrzeni między płytami kruszywem oraz kostką betonową ażurową,
- utwardzenie pobocza kruszywem.
3. Zamawiający informuje, że dysponuje 287 szt. drogowych płyt betonowych PDTP 120x80x16, które zostaną złożone na paletach w odległości nie przekraczającej 100m od miejsca prowadzenia inwestycji, które należy użyć do wykonania przedmiotu zamówienia. Co za tym idzie, wartość oferty powinna zostać umniejszona o ich wartość.
Palety po ułożeniu płyt w drodze muszą zostać zwrócone dostawcy płyt po uzgodnieniu formy transportu w niepogorszonym stanie.
Przebudowywaną nawierzchnię należy dowiązać do już przebudowanych istniejących nawierzchni.
4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ, oraz w Projekcie Budowlanym, przedmiarze robót oraz kosztorysie ofertowym, które to dokumenty łącznie stanowią załącznik nr 1a do niniejszej SWZ. Przedmiar robót oraz kosztorys ofertowy stanowi jedynie podstawę informacyjną oraz pomocniczą, umożliwiając skalkulowanie ceny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 873271,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1290074,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 873271,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROGOPAL SP. Z O.O.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DROGOPAL Zakład Robót Drogowych Andrzej Szeszuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7882031169
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 17
7.3.4) Miejscowość: Opalenica
7.3.5) Kod pocztowy: 64-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 873271,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2023-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |