Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00266820
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00266820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-20 10:47
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f259a56b-0057-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5871295018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00266820 z dnia 2023-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191123728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mestwina 11
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 47 741 87 60
1.5.8.) Numer faksu: 47 741 87 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.puck@straz.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kppsp-puck
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f259a56b-0057-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f259a56b-0057-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00266820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090008/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa wnętrza budynku głównego KP PSP w Pucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243843
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT.2370.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie będzie obejmowało rozbudowę i przebudowę instalacji wewnętrznych budynku – tj. instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej, kanalizacji sanitarnej, wentylacji grawitacyjnej oraz wodociągowej. Projekt przewiduje doprowadzenie instalacji gazowej do nowo projektowanej kotłowni ze zmianą systemu ogrzewania na gazowe. Zmianie ulegnie układ funkcjonalny pomieszczeń. Wykonana zostanie nowa elewacja.
Przewiduje się również wydzielenie pomieszczenia edukacyjnego dla dzieci „Ognik”. Wykonane zostaną prace mających na celu dostosowanie obiektu do obowiązujących obecnie przepisów higieniczno-sanitarnych i bezpieczeństwa oraz higieny pracy poprzez przebudowę oraz wykonanie nowych pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, a także poprzez prace remontowe nawierzchni posadzek i ścian oraz wykonanie nowej instalacji ogrzewania i wentylacji mechanicznej.
Inwestycja prowadzona będzie w budynku o powierzchni użytkowej 798m² i kubaturze 3503m³.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2727300,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2991573,68 PLN
| 2023-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |