Remont pomieszczeń w Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza

UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00074440
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00074440/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-29 14:05
Lokalizacja
Ciechocinek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-866128de-19e1-481a-9009-c59dba17f7bb
Identyfikator
8910003034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL KWAŚNIEWSKIWłocławek, PL · lot 0
1 152 471,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00074440 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910869972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Ciechocinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-720

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 283 60 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzendkowska@uzdrowiskociechocinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowiskociechocinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/uzdrowiskociechocinek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-866128de-19e1-481a-9009-c59dba17f7bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074440

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638612

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP 40/12/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1119713,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi "Remont pomieszczeń w Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza" Zakres robót wraz z ich opisem znajduje się w Załączniku A do SWZ
Projekt Techniczny pn.:„Remont pomieszczeń zabiegowych w Szpitalu Uzdrowiskowym nr III- Markiewicz " znajdującego się przy ul. Stanisława Staszica 5 i 7 w Ciechocinku
Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót Remontu pomieszczeń zabiegowych oraz pokoi hotelowych w Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza” ul. Staszica 5, 87-720 Ciechocinek.
Nakłady – przedmiar robót Remontu pomieszczeń zabiegowych w Szpitalu Uzdrowiskowym nr III- Markiewicz
Wizja lokalna Przed złożeniem oferty Zamawiający przewiduje możliwość dokonania przez Wykonawcę wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowana inwestycja. Wizja lokalna, która ma służyć jako czynność pomocnicza przy opracowaniu oferty, jest nieobowiązkowa. Zamawiający umożliwi Wykonawcom
przeprowadzenie wizji lokalnej terenu przyszłych robót po wcześniejszym ustaleniu terminu z Zamawiającym.
Ostateczny termin w którym możliwe jest przeprowadzenie wizji lokalnej to termin na dwa dni przed terminem składania ofert.
Remont należy przeprowadzać sukcesywnie uzgadniając poszczególne etapy z Zamawiającym.
Podstawą do opracowania ceny ryczałtowej jest dokumentacja projektowa i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1152471,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1454140,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1152471,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano- drogowa BJN Bartosz Nożewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881926545

7.3.3) Ulica: Al. Chopina 32/25

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1152471,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane