Opracowanie dok. projekt. dla zadań pn.: A – Budowa chodników i zatok autobusowych przy DK35 w m. Szczepanów B – Budowa chodników przy DK35 w m. Wojnarowice Oraz pełnienie nadzoru autorskiego
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00267160
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-20 12:03
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8992441331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
1 przyznane
PIOTR SZYMAŃSKISzczawno Zdrój, PL
286 405,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.