Dostawa i montaż kompletnej podłogi sportowej hali sportowo-widowiskowej w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60 C

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00267356
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00267356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-06-20 12:47
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9173bd69-c4cb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5662017717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Podłogi z tworzyw sztucznychInstalowanie nawierzchni podłogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00267356 z dnia 2023-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kompletnej podłogi sportowej hali sportowo-widowiskowej
w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60 C

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie

1.3.) Oddział zamawiającego: MOSiR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366644952

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia 60 B

1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosirciech.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirciech.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż kompletnej podłogi sportowej hali sportowo-widowiskowej
w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60 C

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9173bd69-c4cb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00267356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00077155/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wymiana nawierzchni sportowej areny hali sportowej w Ciechanowieprzy ul. 17 Stycznia 60 C. 17 Stycznia 60 C

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00141429

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: M.241.1.2023.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowej, kompletnej podłogi sportowej do hali sportowo-widowiskowej w Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia 60 C.
Nowa podłoga sportowa została zaprojektowana jako podłoga sportowa typu C 4 (kombi elastyczna) wg normy EN PN 14 904.1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia
(OPZ) stanowiący załącznik nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty 743714,99 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może on zwiększyć tej kwoty. Kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całego zamówienia, to 682000,00 zł

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 743714,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 743714,99 PLN

2023-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy