Dostawa i montaż mebli oraz sprzętu gastronomicznego, stanowiących wyposażenie pomieszczeń kuchni w hospicjum w Stalowej Woli.
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00074619
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00074619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-29 14:23
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a3e2dfc-e910-4918-af8e-3a9bcf7516cc
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00074619 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż mebli oraz sprzętu gastronomicznego, stanowiących wyposażenie pomieszczeń kuchni w hospicjum w Stalowej Woli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzielinska@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a3e2dfc-e910-4918-af8e-3a9bcf7516cc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż mebli oraz sprzętu gastronomicznego, stanowiących wyposażenie pomieszczeń kuchni w hospicjum w Stalowej Woli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a3e2dfc-e910-4918-af8e-3a9bcf7516cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/24/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.9 Dostaw mebli ruchomych w ramach projektu pn. "Budowa Hospicjum wraz z poradnią Medycyny Palitywnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.144.2024.BZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 291388,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz sprzętu gastronomicznego, stanowiących wyposażenie pomieszczeń kuchni w podziemiu i na parterze budynku hospicjum w Stalowej Woli przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje niezbędne pomiary, rozładunek, wniesienie, montaż, instalację, podatek od towarów i usług, upusty, rabaty, koszty transportu, opakowania, ubezpieczenia towaru na czas transportu, koszty ewentualnej odprawy celnej, pierwszego uruchomienia, instrukcji obsługi oraz gwarancji.
3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wraz z dostawą wyposażenia winien dostarczyć i zamontować niezbędną armaturę przyłączeniową m. in.: zawory czerpalne do wody, węże zasilające do wody, przewody spustowe, syfony, kable zasilające elektryczne oraz wszelki osprzęt niezbędny do funkcjonowania urządzeń wchodzących w skład zamawianego wyposażenia. Dostarczane wyposażenia obejmują dane urządzenie wraz z elementami niezbędnymi do jego przyłączenia i prawidłowego działania. Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapoznał się z miejscem montażu wyposażenia. Wszelkie koszty związane z ewentualną przeróbką podejść, w przypadku doboru nieodpowiedniego urządzenia, będzie ponosił Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39315000-3 - Urządzenia restauracyjne
39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności
39311000-5 - Urządzenia do dostarczania prowiantu
42214100-0 - Piece kuchenne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp tj. gdyż cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu w wysokości 399 837,31 PLN brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 369 000,00 PLN brutto, a Zamawiający nie zdecydował się zwiększyć tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390005,42
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 404786,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |