Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY NR 3 IM. DR GRZEGORZA MAJA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00267757
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00267757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-20 13:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d47ff3d1-006b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9521262871
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00267757 z dnia 2023-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY NR 3 IM. DR GRZEGORZA MAJA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000959010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Patriotów 90
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-844
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mow3@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mow3.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mbfo_mstwarszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 902.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d47ff3d1-006b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00267757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00191574/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00243383
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/MBFO/MOW3/1/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń sanitarnych w budynkach internatu i szkoły Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Warszawie przy ul. Patriotów 90, w tym m.in.:
1) Pomieszczenie z prysznicami i przylegający korytarz w budynku internatu:
a) Roboty rozbiórkowe.
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Wymiana instalacji elektrycznej.
d) Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, co i sanitarnej.
e) Demontaż starej wentylacji i instalacja systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
f) Okładziny ścian i posadzek oraz roboty malarskie.
2) Sanitariat w budynku szkoły:
a) Roboty rozbiórkowe.
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
c) Wymiana instalacji elektrycznej.
d) Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, co i sanitarnej.
e) Okładziny ścian i posadzki oraz roboty malarskie.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową (załącznik nr 11 do SWZ) oraz z przedmiarami robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, której Zamawiający nie zwiększy do najkorzystniejszej oferty, wobec czego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2023-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |