Świadczenie serwisu autorskiego w zakresie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00074662
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00074662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 14:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2124b54-5989-46cd-b18b-1895b01786d3
- Identyfikator
- 1132669019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00074662 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie serwisu autorskiego w zakresie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140944971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inflancka 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-189
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 542 20 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kosior@mazowia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mazowia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2124b54-5989-46cd-b18b-1895b01786d31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie serwisu autorskiego w zakresie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2124b54-5989-46cd-b18b-1895b01786d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059602/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Świadczenie serwisu autorskiego w zakresie ZSI Papirus SQL
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wykonawca (W.) jest autorem oprogramowania ZSI Papirus SQL, do którego posiada pełne prawa autorskie, ma jedyne prawo do dokonywania zmian i jest wyłącznym dysponentem usług wdrażania, serwisu i aktualizacji. W. wskazuje, że nie istnieją rozwiązania alternatywne lub zastępcze, które umożliwiłyby dokonanie usprawnienia systemu. Żaden z podmiotów funkcjonujących na rynku nie posiada dostępu do kodów źródłowych i do ich wykorzystywania. Żaden podmiot z wyjątkiem W. nie ma możliwości świadczenia usług serwisu, wsparcia i gwarancji. Zewnętrzna ingerencja w system mogłaby doprowadzić do utracenia przechowywanych danych i do utraty gwarancji W. oraz praw do aktualizacji systemu. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z usług świadczonych przez W., zobowiązany będzie do zakupu lub stworzenia nowego systemu oraz do dokonania eksportu danych. W. nie będzie odpowiedzialny za utratę danych w przypadku prób wykorzystywania ich w innym systemie. Koszt takiego rozwiązania przewyższy koszt zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.331-1-56/24.U.WI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 102120,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Świadczenie serwisu autorskiego w zakresie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL, do którego prawa licencyjne Zamawiający posiada na podstawie odrębnie zawartych umów obejmujących następujące moduły: 1) Kadry – Płace na 14 stanowisk + 2 do podglądu; 2) Finanse i Księgowość na 14 stanowisk; 3) Rejestry Faktur na 2 stanowiska; 4) Środki Trwałe na 5 stanowisk; 5) Ewidencja Wyposażenia na 5 stanowisk; 6) Kasa – Banki na 2 stanowiska; 7) Kontroling na 1 stanowisko; 8) Elektroniczna Informacja Pracownika; 9) Serwer Powiadomień; zwanych dalej łącznie „Oprogramowaniem”
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116604,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116604,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116604,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SoftHard S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742817935
7.3.3) Ulica: Graniczna 27
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-407
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116604,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |