Obsługa Gminy Wrocław – Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości w zakresie czynności notarialnych dotyczących nabywania nieruchomości gruntowych i lokalowych do zasobu Gminy.

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00074689
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00074689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-29 14:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6700f969-5645-4fb0-a280-b32f9c244419
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prawne w zakresie dokumentów oraz uwierzytelniania

Wykonawcy

1 przyznane

IWONA GOMUŁKIEWICZ-KRZYWULICZWrocław, PL · lot 0
85 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00074689 z dnia 2025-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa Gminy Wrocław – Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości w zakresie czynności notarialnych dotyczących nabywania nieruchomości gruntowych i lokalowych do zasobu Gminy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/umw https://bip.um.wroc.pl//przetargi/101

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa Gminy Wrocław – Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości w zakresie czynności notarialnych dotyczących nabywania nieruchomości gruntowych i lokalowych do zasobu Gminy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6700f969-5645-4fb0-a280-b32f9c244419

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044609/48/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.35 Obsługa Gminy Wrocław - Wydziału Nabywania i Sprzedaży Nieruchomości w zakresie czynności notarialnych dotyczących nabywania nieruchomości gruntowych i lokalowych do zasobu Gminy (umowa na 2025 r.)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641323

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/95/2024/WNS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia obejmuje czynności notarialne w rozumieniu przepisów prawa polskiego, w tym ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej.
2. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności:
a) sporządzanie aktów notarialnych umowy sprzedaży (głównie na rzecz Gminy Wrocław);
b) sporządzanie aktów notarialnych umowy zamiany;
c) sporządzanie aktów notarialnych umowy nieodpłatnego przekazania własności nieruchomości (także projektów umów);
d) sporządzanie aktów notarialnych oświadczenia o wykonaniu prawa pierwokupu;
e) poświadczanie zgodności odpisów z okazanymi dokumentami;
f) sporządzanie wypisów, odpisów lub wyciągów z aktów notarialnych lub innych dokumentów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79130000-4 - Usługi prawne w zakresie dokumentów oraz uwierzytelniania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kancelaria Notarialna Iwona Gomułkiewicz - Krzywulicz Notariusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 899 212 86 11

7.3.3) Ulica: Świebodzka 2/4

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 350 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia : od dnia zawarcia umowy do dnia wykorzystania kwoty maksymalnego wynagrodzenia, jednak nie dłużej niż przez okres 11 miesięcy i 15 dni od dnia zawarcia.
2025-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi