Remont pomieszczeń i ich dostosowanie do wymogów programu Senior + w ramach zadania pn.: „Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora+”
Gmina Strzelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00268179
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00268179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-20 17:21
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b53452de-e5c0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9140006467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00268179 z dnia 2023-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń i ich dostosowanie do wymogów programu Senior + w ramach zadania pn.: „Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora+”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka 11
1.5.2.) Miejscowość: Strzelin
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń i ich dostosowanie do wymogów programu Senior + w ramach zadania pn.: „Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora+”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b53452de-e5c0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038382/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont pomieszczeń i ich dostosowanie do wymogów programu Senior + w ramach zadania pn.: „Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora+”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154770,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie remontu pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku w skrzydle północnym m.in. poprzez:
a) demontaż części okładzin podłogowych i ściennych (boazerie, odboje ścienne),
b) demontaż stolarki drzwiowej,
c) demontaż starych grzejników,
d) demontaż części instalacji elektrycznych, komputerowych,
e) demontaż ścianek działowych z płyt drewnianych,
f) demontaż sufitu podwieszonego kasetonowego w pomieszczeniu nr 1,
g) malowanie pomieszczeń,
h) montaż nowej stolarki drzwiowej i renowacja istniejącej,
i) montaż nowych okładzin podłogowych i ściennych,
j) cyklinowanie i remont posadzek parkietowych w pomieszczeniach nr 2 i 6,
k) wykonanie ścianki działowej w miejscu rozebranej – pomiędzy pomieszczeniami nr 8 i 9,
l) wykonanie otworu drzwiowego w ściance działowej w pomieszczeniu nr 8,
m) wykonanie odprowadzenia kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodociągowej z projektowanych urządzeń – zlew i umywalka w pomieszczeniu nr 1,
n) wykonanie nowej instalacji elektrycznej w pomieszczeniu nr 1,
o) montaż nowych kontaktów gniazd wtykowych oraz opraw elektrycznych,
p) montaż nowych grzejników w pom. nr 5 i nr 13,
q) montaż elementów wyposażenia podstawowego w pom. 11, 12 i 13.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotowym postępowaniem do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266462,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370349,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |