Realizacja usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznych GOPS w Hażlachu
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W HAŻLACHU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00074886
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00074886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 14:53
- Lokalizacja
- Hażlach, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4444fca9-60ad-4e4f-b320-f02a7af5806f
- Identyfikator
- 072357252
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00074886 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznych GOPS w Hażlachu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W HAŻLACHU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072357252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 37
1.5.2.) Miejscowość: Hażlach
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-419
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338569600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@hazlach.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gops.hazlach.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4444fca9-60ad-4e4f-b320-f02a7af5806f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna Gminy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność z zakresu polityki społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznych GOPS w Hażlachu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4444fca9-60ad-4e4f-b320-f02a7af5806f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00052167
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOPS.306.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych na terenie Gminy Hażlach, (na podstawie art. 50 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej) w miejscu zamieszkania podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hażlachu, zgodnie z zakresem ustalonym w decyzji administracyjnej przyznającej świadczenie. Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych świadczone winno być przez co najmniej 3 (trzy) osoby (opiekunów/asystentów).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |