Modernizacja dachu budynku Samorządowego Przedszkola nr 10 w Krakowie przy ul. Strąkowej 7
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00268365
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00268365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-21 08:20
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f41214cc-ea67-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00268365 z dnia 2023-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Samorządowego Przedszkola nr 10 w Krakowie przy ul. Strąkowej 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f41214cc-ea67-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku Samorządowego Przedszkola nr 10 w Krakowie przy ul. Strąkowej 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f41214cc-ea67-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044801/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja dachu w Samorządowym Przedszkolu nr 10 w Krakowie, ul. Strąkowa 7
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/16/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 369888,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych w zakresie modernizacji dachu budynku Samorządowego Przedszkola nr 10 w Krakowie przy ul. Strąkowej 7 polegających na:
1) wymianie świetlików nad korytarzem i salą gimnastyczną;
2) wymianie stropodachu nad kuchnią wraz z wykonaniem wszystkich obróbek.
Przy realizacji prac należy uwzględnić wykonanie wszystkich obróbek występujących na połączeniach modernizowanej części dachu z istniejącą zgodnie z dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofertaz najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu została złożona jedna oferta tj. oferta Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Zaoferowana przez Wykonawcę cena 824 100,- zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (455 000,- zł). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia ww. kwoty do ceny tej oferty*.
*Zwiększenie możliwe jest jedynie do kwoty 464 000,- zł.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824100 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. "Wartość zamówienia": Kwota nie obejmuje wartości zamówienia przewidywanego do udzielenia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy w związku z art. 305 pkt. 1 ustawy.| 2023-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |