Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew

Gmina Wiśniew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00268682
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00268682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-21 09:49
Lokalizacja
Wiśniew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0bd5293-d223-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8212406047
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00268682 z dnia 2023-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 13

1.5.2.) Miejscowość: Wiśniew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-112

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wisniew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wisniew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0bd5293-d223-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0bd5293-d223-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062428/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIG.272.6.2023.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew”.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do umowy „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA „Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew”, w tym załączona do opisu dokumentacja:
a/ PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY „Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew” stanowiący załącznik do zgłoszenia w Starostwie Powiatowym B.6743.11.44.2018 z dnia 14 09.2018 roku;
b/ PROJEKT STAŁEJ ORGANIZACJI RUCHU „Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew”;
c/ karta otworu geotechnicznego;
d/ rysunki z przekrojami poprzecznymi;
e/ kopia częściowo wypełnionego Dziennika Budowy Nr 570/2021 wydanego 20 sierpnia 2021 roku;
f/ SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH Remont drogi gminnej Stok Wiśniewski – Myrcha, gmina Wiśniew.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono 2 oferty, znacząco przekraczające kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zabezpieczoną w budżecie na realizację zamówienia i Zamawiający nie ma możliwości zwiększyć jej do kwoty oferty najkorzystniejszej.
2023-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane