Przebudowa dróg na terenie gminy Haczów .

Gmina Haczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00268755
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00268755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-21 10:10
Lokalizacja
Haczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-367c7903-e598-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6861558238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWyrównywanie terenuRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DROGBUD GOLCOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGolcowa, PL · lot 0
165 633,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00268755 z dnia 2023-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Haczów .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573

1.5.2.) Miejscowość: Haczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134391002

1.5.8.) Numer faksu: 134391696

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie gminy Haczów .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-367c7903-e598-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034621/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg i placów parkingowych na terenie gminy Haczów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197438

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.2.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 120553,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. ,,Przebudowa dróg na terenie gminy Haczów”. Celem planowanej operacji jest poprawa stanu technicznego dróg na terenie gminy Haczów w miejscowościach: Buków i Trześniów, poprzez przebudowę odcinków tych dróg.
Charakterystyka robót.
I. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Buków nr 115741R
1) Wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni (20 cm głębokości koryta) : 15,50 m2
2) podbudowa z kruszywa łamanego, gr. 15 cm po zagęszczeniu ; 15,50 m2
3) podbudowa z kruszywa łamanego - warstwa górna po zagęszczeniu 20 cm - 42,50 m2
4) mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej : 57,50 m2
5) skropienie nawierzchni drogowej asfaltem : 57,50 m2
6) nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa wiążąca (4 cm); 123,10 m2
7) nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa ścieralna (3 cm) 123,10 m2

II. Przebudowa drogi gminnej w m. Buków „ do stadionu nr 115755R „w m. Buków
1) Nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych (grubość: 4 cm warstwa ścieralna ); 390,00 m2

III. Przebudowa drogi dz. nr 633/1 w m. Trześniów „Zagumnie”,
1) podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa górna 13 cm po zagęszczeniu ; 587,50 m2
2) nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa wiążąca (4 cm); 587,50 m2
3) nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych warstwa ścieralna (3 cm) 587,50 m2
4) podbudowa z kruszywa naturalnego warstwa górna o gr. po zagęszczeniu 20 cm – pobocza: 141 m2


Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarach robót i opisie przedmiotu zamówienia dołączonych do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165633,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165633,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165633,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogbud Golcowa sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861689756

7.3.3) Ulica: Golcowa 89A

7.3.4) Miejscowość: Golcowa

7.3.5) Kod pocztowy: 36-231

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165633,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2023-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane