Przebudowa mostu na przepust w m. Szeszki w km 10+569,5 drogi powiatowej Nr 1913N Wojnasy - Cimochy - Dorsze – Kalinowo

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLECKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00269078
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00269078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-21 11:25
Lokalizacja
Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69cb9cc8-f54a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8471394600
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00269078 z dnia 2023-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu na przepust w m. Szeszki w km 10+569,5 drogi powiatowej Nr 1913N Wojnasy - Cimochy - Dorsze – Kalinowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OLECKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790676004

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Olecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 520 22 24

1.5.8.) Numer faksu: 87 520 22 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat.olecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.olecko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność związana z drogami, mostami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa mostu na przepust w m. Szeszki w km 10+569,5 drogi powiatowej Nr 1913N Wojnasy - Cimochy - Dorsze – Kalinowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69cb9cc8-f54a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008236/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa mostu na przepust w m. Szeszki w km 10+569,5 drogi powiatowej Nr 1913N Wojnasy - Cimochy - Dorsze - Kalinowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia dofinansowany z rezerwy subwencji ogólnej w 2023 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00221994

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.III.342/15/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 482735,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa mostu na przepust w m. Szeszki w km 10+569,5 drogi powiatowej Nr 1913N Wojnasy - Cimochy - Dorsze – Kalinowo zgodnie z załączoną dokumentacją projektową do SWZ.
Przy wycenie zakresu robót należy ograniczyć się do pozycji z kosztorysu ofertowego (kosztorys ofertowy obejmuje przebudowę obiektu mostowego na przepust).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 667964,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 794365,00 PLN

2023-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane