Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) i na samolotach wielosilnikowych klasy MEP(L) (...). Znak sprawy: IA1.283.32.2023.AP
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00269168
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-21 11:49
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznychUsługi szkół pilotażu
Wykonawcy
4 przyznane
Sławomir JelińskiGoleniów, PL
22 350 PLNEugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
30 000 PLNŁUKASZ MARCINIAKMalbork, PL
17 000 PLNSławomir JelińskiGoleniów, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.