Sprzątanie obiektów Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie (2025)
TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00075155
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00075155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-29 15:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-638183d9-91f0-48e0-af8d-5311c43410d0
- Identyfikator
- 5250009631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00075155 z dnia 2025-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprzątanie obiektów Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie (2025)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001245554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 138
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-004
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@teatrkwadrat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrkwadrat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-638183d9-91f0-48e0-af8d-5311c43410d01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzątanie obiektów Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie (2025)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638183d9-91f0-48e0-af8d-5311c43410d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00075155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057196/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Sprzątanie obiektów Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547571
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem usługi jest sprzątanie następujących obiektów Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie:
- lokal nr 58 przy ul. Marszałkowskiej 138 w Warszawie,
- obiekt Teatru Kwadrat przy ul. Marszałkowskiej 138 w Warszawie,
- biura Teatru Kwadrat przy ul. Zielnej 37, budynek A.
Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonywanie prac porządkowych na zewnątrz obiektów Teatru Kwadrat.
2. Zamówienie nie obejmuje dostarczania środków czystości niezbędnych do realizacji usługi sprzątania oraz środków sanitarno-higienicznych. Środki te (np. papier toaletowy, ręczniki papierowe, odświeżacze powietrza, kostki do toalet, mydło itd.) zapewni Zamawiający. Wykonawca dysponować będzie i zapewni do realizacji zamówienia niezbędny sprzęt (taki jak np. odkurzacze, mopy, wiadra, szczotki, odkurzacze piorące, rękawiczki, maseczki, gąbki itd.).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia”. Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250200,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360235,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250200,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Security & Cleaning System Spółka z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Security & Cleaning System Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020289114
7.3.3) Ulica: Racławicka 15/19
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-149
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
do 75% zakresu usługi, dla których Zamawiający nie zastrzegł osobistego wykonania zamówienia (m.in. prace okresowe jak np. mycie okien)
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250200,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |