Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków lub części budynku (lokalu) zarządzanych przez KZGM w Katowicach
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00269660
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-21 13:30
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Wykonawcy
3 przyznane
WŁODZIMIERZ WINIARSKIŁódź, PL
19 557 PLNSTREFA PROJEKTU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJankowice, PL
19 989,99 PLNSTREFA PROJEKTU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJankowice, PL
19 989,99 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.